Cıddı evlılık

Önçelıkle merhaba benim adım gamze buraya gırme sebebım cııdı duruz kedıne guvenen gercekten yuva kurmaak ıstedını emın olan saygılı efendı bırı olsun akılı bırı olsun kotu alıskalıkları olmasın yenı bı hayat baslayacak ıcın hazır olsun   hayatada sevemk ıstıyorum ve grrcekten sevılmek yallansız yakında Türkiye yerlesmeye dusunuyorum allahin izniyle o uızden cııdı olan yazsın numaramı bırakıyorum wahsapdan ulasın bana kednı ıcınde soyleyecek burda pek bırseyı dıyemıyorum yazark anlatmak zordur  sadece dıye vılecek bekarım hıc evlılık yapmadım aylemle yasıyorum calısıyorum veterenerlık yapıyorum allah kotkusu olan adam gıbı bırı olsun sozunun arkasında duran 0….

 

Cıddı evlılık 2

Çalışanların iş performanslarıyla evlilikleri arasındaki ilişkiyi araştırdı.

Katılımcılara ”Çalışırken evlenmeniz iş performansınızı etkiledi mi?” sorusu soruldu ve 2 bin 163 kişiden yanıt geldi.

Sonuca göre erkekler, evliliğin iş performanslarına olumlu katkı yaptığını düşünürken, kadınlar bunun tam tersine inanıyor. Psikolog Merve Tepeli Yürüten, bu konuda çıkan anket sonuçlarını, geleneksel aile yapısına bağlıyor.

Kişinin yeni bir aile kurması yani kendi çekirdek ailesini oluşturması durumunda, erkek zaten önceki ailesinde sahip olduğu düzeni devam ettiriyor. Tek fark okulun yerini çalışma hayatının alması. Bekar ve yalnız bir dönem geçirmiş olsa bile evlenmek tekrar aile düzenine dönmek oluyor. Ancak kadın daha fazla değişiklik yapmak zorunda. Kadın için de okul, yerini çalışma hayatına bırakıyor ama bir de evle ilgili olarak annesinin rolünü, görevlerini ve sorumluluklarını da üstleniyor. Böylece yük daha da artıyor.

Sonuçlar kadın erkek değerlendirmeleri açısından çok farklı ve anlamlı. Çözüm, evli çiftlerin iş bölümü, rolleri ve sorumlulukları sağlıklı olarak paylaşmalarında yatıyor.

5 thoughts on “Cıddı evlılık

 • Temmuz 13, 2020 tarihinde, saat 9:07 am
  Permalink

  selam ben hatay.dan hasan çidi dürüstüm.uygun görürsen watsap tan tanışırız.05376796468.

  Yanıtla
  • Ağustos 6, 2020 tarihinde, saat 8:59 pm
   Permalink

   Sizin gibi zarif ve güzel bir elması tanımak çok isterim eyer sizde isterseniz tabi ismim hakan samsun atakum türkiş te oturuyorum dürüst güvenir birisiyim niyetim çiddidir spor yapmayı gezmeyi çok severim ailemle yaşıyorum 27 yaşındayım numaram bu mesajını bekliyorum güzel gözlü hanım 05374945479 görüşmek üzere by

   Yanıtla
 • Temmuz 24, 2020 tarihinde, saat 6:57 pm
  Permalink

  Slm Ismim erdal 47ys Ankaraliyim bekarim ailemle kalıyorum yaşıma uygun bayan arkadaş arıyorum çocuksuz dulda ola bilir numaram sıfır beş yüz otuz beş altı altı sıfır otuz beş dokuz dokuz ara konuşalım bebeğim watsapdan varsa ordanda arasın öpücükler

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir