Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

Ciddi evllilik yurt içi yurt dışı

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Ciddi evllilik yurt içi yurt dışı Merhaba ismim Alican 27 yaşındayım evlilik yapmadım henüz.Düzenli bir işe sahibim ailem ve yaşadığım şehir olan İstanbul da çevrem olmaması sebebi ile buraya ilan veriyorum 20- 30 yaş arası kendini bilen Allah korkusu olan ve maddiyatta gözü olmayan bı bayanla tanışıp evlenmek istiyorum buraya girdikten sonra bir daha buraya geri giremem galiba unuturum bu yüzden numara bırakıyorum . Niyeti ciddi olmayan kesinlikle aramasın yazmasın

WhatsApp 009005305653853

Ciddi evllilik yurt içi yurt dışı
Ciddi evllilik yurt içi yurt dışı


Malumunuz tamamımız evlerdeyiz. Hoş dışarda olsak da biriyle iyi mi tanışabiliriz ki? Hele de ciddi bir ilişki arayışında olanlar daha ne kadar evde kalacaklarını iyiden iyiye merak etmeye başlamış olmalı. Olmalı da, dışarı çıkınca da vaziyet pek değişmiyordu ki. Neticeta rağmenıza çıkan fert ancak eğlence peşindeyse siz ne yapabilirsiniz ki? İnsanların alnında ‘Ciddi ilişki arıyorum’ yazmadığı sürece kimin eğlenmek, kimin evlenmek peşinde olduğunu anlayamayacak mıyız?

Cevap veriyoruuuuuuuz: Evet, anlayabilirsiniz! Yıl oldu 2020, artık evliliğe giden yol arkadaş ortamından veya dışarıya çıkmaktan değil online’dan geçiyor. Hawaya tam da bunun için geliştirilmiş bir uygulama!

Öncelikle şunu belirtelim, Hawaya, bildiğiniz ve daha ilkin deneyip hüsrana uğradığınız diğer uygulamalara hiç benzemiyor. Hani ilk buluşmada evlilik muhabbeti yapılmaz, karşıdaki korkar falan benzer biçimde muhabbetler var ya, hah işte burada o yok.

Çünkü aslına bakarsanız tüm üyeler ciddi ilişki mantığıyla, yaşam arkadaşını bulmak amacıyla geliyor.

Arapçada ‘Sevgi’ anlamına gelen ‘Hawa’ kelimesinden esinlenen Hawaya; geleneklere ve kültürlere saygılı, güvenilir, değerleri ve inançları ön planda tutan yaklaşımıyla tanışmanın ötesinde ‘’hayat arkadaşını” bulmak isteyenlerin yanında olarak onları ciddi ilişkiye adım adım yaklaştırıyor! Karşılıklı beğeni ve eşleşmeden ondan sonra geçindiren süreçte Hawaya, dijital ortamda kurulan bağın gerçek bir ilişkiye dönüşmesini sağlayarak kullanıcıları evliliğe giden yolculukları boyunca ancak bırakmıyor.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Melek

Merhaba seni tanımak istiyorum ben Hollanda’da yaşıyorum bekarım

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x