Evlenme Teklifleri Sözleri

4.7 3 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Ben Rain Beni burada neyin beklediğini merak ediyorum. Şu anda 47 yaşında, Alman, NRW’de yaşıyorum ve bu sayfayı bana tavsiye eden birçok Türk arkadaşım var.
Ne arıyorum: Sadece birkaç yıl önce İslam’a geçtim ve bundan gerçekten zevk alıyorum. İnançsız bir başörtüsü giyin. Çocuklarla İslami bir evlilik için hoş ve sadık bir koca arıyorum. Adam beni yönlendirmeli ve inancımı güçlendirmeli.

evlenme teklifi sözleri, evlenme sözleri, evlilik sözleri

 

 

NİLÜFER’İM SENİ ÇOK ÇOOK ÇOOOK SEVİYORUM… HERKES DUYSUN , İSTANBUL ŞAHİT OLSUN. SEN BENİM İLK VE SON AŞKIMSIN. SENİNLE BU GÖZLERİMİ AŞKA AÇTIM… SENİNLE GÖZLERİMİ BU HAYATA KAPAMAK İSTİYORUM… SENİNLE BİRLİKTE HUZUR BULUYOR , SENİNLE BİRLİKTE MUTLULUĞU YAŞIYORUM… VE ARTIK BEN HAZIRIM… SENİ HİÇ BIRAKMAYACAĞIMA SÖZ VERİYOR VE TAM KALBİMDEN SORUYORUM. HAYATIM BENİMLE EVLENİR MİSİN

2. HERŞEYİM, NAGİHAN’IM, SEN HAYATI YAŞAMAYA DEĞER KILAN … SEN MUTLULUĞU BANA DOYASIYA TATTIRAN ,BİRİCİK SEVGİLİM İYİKİ DOĞDUN SENİ ÇOK SEVİYORUM… .. HERKES DUYSUN , İSTANBUL ŞAHİT OLSUN. SEN BENİM TEK AŞKIMSIN. SENİNLE BİRLİKTE HUZUR BULUYOR , SENİNLE BİRLİKTE MUTLULUĞU YAŞIYORUM… SENİ HİÇ BIRAKMAYACAĞIMA SÖZ VERİYOR VE TAM KALBİMDEN SORUYORUM. HERŞEYİM BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

3. EBRUM SENİ ÇOK ÇOOOK SEVİYORUM. SEN BENİM HAYATIM, YAŞAM KAYNAĞIM, EN BÜYÜK MUTLULUĞUM OLDUN, ÖMRÜMÜZÜN GERİ KALANINI BERABER GEÇİRMEK İSTİYORUM. BENİMLE EVLENİR MİSİN HAYATIM?

4. HAYATIMA GİRDİĞİN İLK GÜNDEN BERİ , BENİ DÜNYANIN EN MUTLU ERKEĞİ YAPTIN HÜLYAM… SENİ ÇOK SEVİYORUM… ŞU ANDA BEN DE BURADA SANA SÖZ VERİYORUM, SON MEKTUPLA… İYİ GÜNDE , KÖTÜ GÜNDE , SAĞLIKTA MUTLULUKTA , AĞLARKEN , GÜLERKEN , HEP AMA HEP YANINDA OLACAĞIMA , ELLERİNİ BIRAKMAYACAĞIMA SÖZ VERİYORUM… BENİMLE EVLENİR MİSİN?

5. EN KIZIP KIRILDIĞIM EN KIYAMADIĞIM YILLAR ÖNCE KAZANDIĞIM ANCAK ÖLÜNCE KAYBEDEBİLECEĞİM TEK İSTİSNAM … SENİ ÇOOOOOK SEVİYORUM … BENİMLE EVLENİR MİSİN ? DİLİMİM …

6. SENİNLE GÜZELLİĞİN KADAR GÜZEL BİR HAYAT YAŞAMAK İSTİYORUM , ÖLÜRKEN BİLE GÜZELLİĞİNE BAKARAK KAPATMAK İSTİYORUM GÖZLERİMİ …

7. ONCA SENE , NİCE ANI YÜKLÜ YILLARI BİRLİKTE ESKİTTİK . SEVGİMİZİ EĞİTTİK VE AŞKIMIZI DA BÜYÜTTÜK . VE ŞİMDİ BUNLARI KARIŞTIRMA ZAMANI … BENİMLE EVLENİR MİSİN SİBEL ? CANIM SİNCABIM ?

8. HEP BENİ SANA GETİRECEK YOLLAR , SENLE BANA AÇILACAK KAPILAR , SENİN KOKUNLA DOLU ODALAR… HERŞEYDEN ÇOKTA SENLE ANLAM BULAN SICACIK BİR YUVA İSTİYORUM… BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

9. SEMRAM , GÜZELLER GÜZELİ BEBEĞİM, CANIMDAN ÇOK SEVDİĞİM, SEN DE UĞRUNA ÖLEYİM… BENİM CANIM SEVGİLİM… O MAVİŞ GÖZLERİNE, O AY GİBİ YÜZÜNE, O TERTEMİZ KALBİNE KURBAN OLAYIM BİRTANEM… HAYATIMIN ANLAMISIN, RUHUMUN PARÇASISIN, KALBİMİN İLACISIN, SONSUZA DEK KADINIMSIN… SONSUZA KADAR BENİM OLUR MUSUN? BENİMLE EVLENİR MİSİN ??

10. NEWYORK’dan İSTANBUL’a 5026 MİL UZAKLIKTAN GECEMİ GÜNDÜZE KATAN SEVGİLİM … YILDIZLARIN PARLAKLIĞINI GÖZLERİNE,SEVGİLERİN EN YÜCESİNİ KALBİNE USULCA BIRAKIYORUM. SELCAN BENİMLE EVLENİR MİSİN ? S.S.S. SENİ ÇOK SEVİYORUM …

11. REYHAN , TEK BAŞINA DÖNÜŞLER… AYRI YÜRÜYÜŞLER… TEK YASTIKLI YATAKLARDA SENSİZ UYKULAR… SENİN DAHİL OLMADIĞIN BU ANLARA SON VERMEK , HERŞEYE RAĞMEN HAYATI PAYLAŞABİLMEK VE BİRLİKTE GEÇEN ZAMANLARIN SONSUZA DEK DEVAM ETMESİ İÇİN , BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

12. DUYGUM , SONSUZ HUZURUM… SENİ ÇOK SEVİYORUM. BİZ SENİNLE BİR RÜYAYI GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜK. ŞİMDİ YARINLARIMIZA ADIM ATMA ZAMANI… TÜM İSTANBUL’UN HUZURUNDA SORUYORUM SANA… BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

13. SULTANIM, SENİ ÇOK SEVİYORUM… TÜM İSTANBULUN ŞAHİTLİĞİNDE BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

14. NEYLOŞUM SENİ ÇOK SEVİYORUM , BİR ÖMRÜ SENİNLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM … BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

15. SEN HAYATI YAŞAMAYA DEĞER KILAN … SEN MUTLULUĞU BANA DOYASIYA TATTIRAN VE SEN ÖZLEMİNDEN UYKULARIMI KAÇIRAN BİRİCİK SEVGİLİM İYİKİ DOĞDUN SENİ ÇOK SEVİYORUM… TÜM İSTANBUL ŞAHİT OLSUN AŞKIMIZA SENİ ÇOOOK SEVİYORUM MERVEM …

16. MAHİM , KAÇMALARIN İŞE YARAMADI SEVGİLİM, KAYBETTİKLERİMİZ BİRBİRİMİZDEYMİŞ. SENİNLE MUTSUZLUĞA DA VARIM BEN BU HAYATTA, EN BÜYÜK MUTLULUKLARA DA.. SEN, SEVDİĞİM, HER ŞEYİM, YAŞAMA NEDENİM,BENLE SONSUZLUKTA DA BİRLİKTE OLMAYA NE DERSİN ? BENİMLE EVLENİR MİSİN ? SENİ ÇOK SEVİYORUM…

17. GÖKÇEM DÜNYALAR TATLISI SEVGİLİM , BİRLİKTEYKEN HERŞEY ÇOK DAHA GÜZEL VE ANLAMLI… ÖMÜR BOYU BİRLİKTE OLMAK İÇİN , BİR ÖMRÜ BİRLİKTE PAYLAŞMAK İÇİN , ÇOCUKLARIMIZIN ANNESİ OLMAN İÇİN , BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

18. SENSİZLİK YALAN , SENİNLE OLMAK MASAL GİBİ GELİR BANA… NE ZAMAN SENİNLE EVLENİRSEM O ZAMAN İNANIRIM GERÇEK OLDUĞUNA… BİR ÖMÜR BOYU BERABER OLMAYA SÖZ VERİR MİSİN ?

19. BİRLİKTE GÜZEL BİR DÜNYA SEVGİLİM , AŞKIM , HERŞEYİM… HAYATI SENDE BULDUM , MUTLULUĞU SENDE… GERÇEK AŞK NEDİR SENİNLE TATTIM… SEVMEK MEĞER NEYMİŞ SENDE ÖĞRENDİM… SENİNLE OLDUĞUM HER SANİYE HAYATIMIN EN GÜZEL EN MUTLU ANLARI… BU ANLAR HİÇ BİTMESİN , ÖMÜR BOYU SÜRSÜN İSTİYORUM VE SENİ EN AZ KENDİM KADAR MUTLU EDECEĞİME SÖZ VERİYORUM… İYİ GÜNDE , KÖTÜ GÜNDE , SON NEFESİMİZDE BİLE EL ELE OLMAK İÇİN , BENİMLE EVLENİR MİSİN AŞKIM ?

20. NEFESİM ; SEN HIRÇIN DENİZİMİN DİNGİN UFKUSUN , SEN HARAMDAN YÜZ ÇEVİRİŞİM LANETLERE TÖVBELERİMSİN, SEN DAİMA NEFESİM DEDİĞİM,SOLUĞUNA SU KADAR İHTİYAÇ DUYDUĞUM, GÜLÜŞÜNLE KARARAN GÜNLERE AYDINLIK, GÖZBEBEĞİNE DÜNYALARI SIĞDIRDIĞIM, MELEĞİM NEFESİM, HERŞEYİM … SENİ ÇOK SEVİYORUM

21. AYŞE , GÜLÜŞÜNE KURBAN OLDUĞUM… SONSUZA KADAR BERABER GÜLEBİLMEK İÇİN , BENİMLE EVLENİR MİSİN ? BEBEKİM 🙂

evlenme teklifi sözleri, evlenme sözleri, evlilik sözleri

22. HER ŞEY BİR MASAL GİBİ BAŞLADI , TARİH 03.08.2008 İ GÖSTERİRKEN… BİR UYKUCU MELEK SON ANDA TUTTU ELLERİMDEN VE ARDINDAN BENİ RÜYALAR ALEMİNE SÜRÜKLEDİ… RÜYALARIN KİMİ ACI , KİMİSİ İSE TATLIYDI… AMA ÖNEMLİ OLAN BİR YANI VARDI , BU RÜYALARIN HEPSİNDE MELEĞİM YANIMDAYDI… VE İŞTE BU RÜYANIN SONSUZLUĞA KAVUŞMASI İÇİN ÇOK AZ KALDI… SANA SESLENİYORUM ŞİMDİ MELEĞİM… BENİMLE EVLENİR MİSİN ? BENİMLE BERABER SONSUZLUĞA YELKEN AÇMAYA EVET DER MİSİN ?

23. SEN HAYATI YAŞAMAYA DEĞER KILAN … SEN MUTLULUĞU BANA DOYASIYA TATTIRAN VE SEN ÖZLEMİNDEN UYKULARIMI KAÇIRAN BİRİCİK SEVGİLİM İYİKİ DOĞDUN SENİ ÇOK SEVİYORUM… TÜM İSTANBUL ŞAHİT OLSUN AŞKIMIZA SENİ ÇOOOK SEVİYORUM MERVEM …

24. GÖZLERİME BAKIP ” BEKLERİM ” DEDİĞİN GÜNDEN TAM 10 SENE SONRA … BURADA , İYİ GÜNDE , KÖTÜ GÜNDE , BENİ SEVDİĞİN , YANIMDA OLDUĞUN VE OLACAĞINDAN BİR AN BİLE ŞÜPHE ETTİRMEDİĞİN, BAKIŞLARINI HİÇ DEĞİŞTİRMEDİĞİN İÇİN SENİ SEVDİM … SEVİYORUM VE DİYORUM Kİ :

25. HER İNSANIN VARDIR ELBET BİR SEVDİĞİ… BAZISI BİR GÜNLÜK BAZILARI BİR ASIR SEVER… BEN İSE ÖZLEM ADLI ÖZLEMİMİ TARİFİ OLMAYAN VE HİÇBİR GÜNE VE ZAMANA SIĞDIRAMAYACAK KADAR ÇOK SEVİYORUM… YEŞİL GÖZLÜM , ÖZLEMİM , BU FANİ HAYATTA , ŞU ANDAN İTİBAREN BENİMLE YEPYENİ BİR DÜNYAYA VAR MISIN ? SENİ ÇOK SEVİYORUM…

26. KUZUCUM , HER BAKTIĞIM YERDE SENDEN BİRŞEYLER GÖRÜP , GÜZEL BİRYERLERE GİTTİĞİM ZAMAN KEŞKE SEN DE BURADA YANIMDA OLSAYDIN DEDİĞİM İÇİN , GÜLÜŞÜNÜ İZLEMEK VE TÜM MUTLULUKLARIN SENİ BULMASINI İSTEDİĞİM İÇİN , MUTLU BİR AİLE KURMAK VE EN İYİ ARKADAŞIN OLMAK İÇİN , SENİNLE BİR ÖMÜR BOYU BERABER OLMAK İSTİYORUM… BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

27. ASLIM ..! NEFES ALMAK NEYMİŞ SENİNLE ANLADIM. AŞKI SENDE BULDUM.YANIMDA OLMADIĞIN HER AN ÖZLEMEYİ SENDE GÖRDÜM. NE ZAMAN GÖRSE BU KALP SENİ, DURDURAMADI KENDİSİNİ. ATIŞINDAN DUYULAN TEK SES SENİN ADIN OLDU. BU KALP SENİ ÇOK SEVDİ Kİ, ŞİMDİ SENDEN BAMBAŞKA BİR İSTEĞİ VAR. BENİMLE EVLENİR MİSİN?

28. YELİZİM , DÜNYA GÜZELİM… AŞIK OLDUĞUM YEGANE PRENSESİM… SENİ ÇOK SEVİYORUM , BEN SENSİZ YAŞAYAMAM… BENİMLE BİR ÖMÜR YAŞAR MISIN ? BENİM TATLI KUZUM , BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

29. SELİNİM , SANA ANLATIYORUM YA , BANA DAİR ŞEYLERİ… YÜZÜMÜ DE SAKLAMIYORUM HÜZNÜMÜ DE , SEN DE ÖYLE… SONRA ZAMAN TÜKENİYOR , AYRI YÖNLERE GİDİYORUZ… SANKİ BİR KOLUM , BİR AYAĞIM ORADA KALMIŞ GİBİ , DENGEM YİTMİŞ GİBİ OLUYORUM… BEN BÖYLE TEK BAŞINA DÖNÜŞLER , AYRI YÜRÜYÜŞLER , TEK YASTIKLI YATAKLARDA SENSİZ UYKULAR İSTEMİYORUM ARTIK… YASTIĞINLA , SICAKLIĞINLA , RÜYALARINLA GELİR MİSİN BANA ? HAYAT ARKADAŞIM OLUR MUSUN ? BENİMLE EVLENİR MİSİN , SELİNİM ?

30. BÜTÜN GÜZELLİKLER SENİNLE DOLU… SENİNLEDİR MUTLULUK, SENİNLEDİR YAŞAM… ANLATAMAM SANA HİSSETTİKLERİMİ… ANLATAMAM SANA DUYDUĞUM SEVGİYİ…

31. DÜNÜMDEN YARINIMA , GÜNDÜZÜMDEN GECEME , RÜYALARIMDAN GERÇEĞİME , SESİME , NEFESİME , RUHUMA , KALBİME , BEYNİME EŞ OL İSTİYORUM… DİLİMDEN HİÇ DÜŞMEYECEK ŞARKIM , ÇOCUKLARIMIZIN ANNESİ, AŞKIM , BİRTANEM , HER ŞEYİM , BAHAR GÖZLÜM , HAYAT ARKADAŞIM , CAN YOLDAŞIM , GÜNEŞİM , CANIM EŞİM BENİMLE EVLENİR MİSİN ? WİLLST DU MİCH HEİRATEN ?

32. BEBEĞİM GÜZELLİĞİN GÖZ KAMAŞTIRIYOR VE O GÜZELLİĞİN KADAR , SENİNLE UZUN, MUTLU VE GÜZEL BİR HAYAT GEÇİRMEK İSTİYORUM ! HAYATIMIN SONUNDA SON KEZ O GÜZELLİĞİNE BAKARAK KAPATMAK İSTİYORUM GÖZLERİMİ…HAYAT ARKADAŞIM OLUR MUSUN ? BENİMLE EVLENİR MİSİN ? SENİ ÇOK SEVİYORUM …

33. AZİZEM , HERŞEYİM… ÇAY BARDAĞINDA BIRAKILAN DUDAK PAYI KADAR BİLE UZAK KALAMAM GÖZLERİNE… YAKIN OLSUN İSTERİM ELLERİME ELLERİN , YANINDAKİ BETON BİR BİNAYA YASLANMASI GİBİ KÖHNE BİR EVİN… SENİ BİR ÇİVİ GİBİ ÇAKTIM ÇÜNKÜ BEYNİME VE TOPLAYIP BÜTÜN KERPETENLERİ ATTIM DENİZE… İYİ Kİ DOĞDUN AŞKIM , SENİ ÇOK SEVİYORUM… BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

34. BÜŞRA HEP SENİNLE VE AŞKINLA DOLDURDUĞUM , ÜMİTLERİMLE , HAYALLERİMLE , DUYGULARIMLA BESLEDİĞİM DÜNYAMI SENLİ KILAR MISIN ? ELİMİ SIMSIKI TUTUP , BÜTÜN İSTANBUL’UN ŞAHİTLİĞİNDE BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

35. HER SABAH DOĞAN VE HER AKŞAM BATAN GÜNEŞİ , GECE ÇIKAN AYI , GÜNDÜZÜ VE GECEYİ , YAĞMURU VE DE HAYATIN TÜM GÜZELLİKLERİNİ BENİMLE BİR ÖMÜR BOYU PAYLAŞIR MISIN , BENİMLE YAŞLANIR MISIN AŞKIM ? BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

36. HERŞEY BİR MASAL GİBİ BAŞLADI . TARİH : 27.04.2001’i GÖSTERİRKEN BİR MELEK TUTTU ELLERİMDEN VE “BEN HAYATININ AŞKI OLMAYA GELDİM” DEDİ VE BENİ 10 YILDIR RÜYALAR ALEMİNDE YAŞATTI VE İŞTE BU RÜYANIN SONSUZLUĞA KAVUŞMASI İÇİN ÇOK AZ KALDI SANA SESLENİYORUM ŞİMDİ MELEĞİM , PRENSESİM BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

37. BEGÜMÜMMM , CANIM AŞKIMMM , MELEĞİMMM İYİ Kİ VARSIN , İYİ Kİ HAYATIMDASIN. HAYATIMIN ANLAMI SENSİN . DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN . SENİ ÇOK ÇOOK ÇOOOK SEVİYORUMMMMMMM … TAYLAN

38. MENEKŞE , MENEKŞE , BURAYA BAK LÜTFEN BİRLİKTE GEÇEN 2048 GÜN SENİ TANIDIĞIM , SENİ SEVDİĞİM , SENİNDE BENİ SEVDİĞİN İÇİN HEP ŞÜKRETTİM. SENİNLE İYİ VE KÖTÜ 2048 GÜN GEÇİRDİK , BİRLİKTE SEVİNDİK , ÜZÜLDÜK AMA HEP BİRLİKTE KALDIK. ARTIK VAKTİ GELDİ , ŞİMDİ BÜTÜN İSTANBUL ŞAHİT OLSUN , SORUYORUM ; BENİMLE BİR YASTIĞA BAŞ KOYAR MISIN ? EVLENİR MİSİN BENİMLE ???

İnsan, hayatta neleri öğrenmiyor ki…
Nelere alışmıyor…

Ama ne kadar öğrense de, alışsa da insan…
Ne sevinçlerini ne de hüzünlerini unutamıyor…

“Yaşamak” böyle bir şey olsa gerek…

Güzel anılar biriktirip, mutluluk ve özlemle yad edebilmek hatıraları..
Elimize kalan servetimiz bu…

Sevgiyle…

23.05.2013
Hilal

Abone ol
Bildir
guest
16 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Visam

Selam ben Visam Almanya’da yaşıyorum yalnızım bekarım ve kendime bir bayan arıyorum niyetim ciddi ve eğer sizinde niyetiniz ciddiyse lütfen arayabilirsiniz beni ve benim niyetim böyle düşmem yuva kurmadı başka bir amacım da yok ne de kötü düşünce ve aynı şekil siz de düşünüyorsanız gerçekten niyetiniz bir Allah yolunda ve kendinizi istiyorsanız yuva kurmaya WhatsApp numaram budur 004917632162115

Halil

Slm ben Halil mersin yas38 ciddi evlilik arayan bayanlar arasın lütfen niyeti evlilik olan bayanlar arasın 05366029197

Ali Seyfi

Merhaba iyi akşamlar ben Ali Seyfi 35 yaşında bekar biriyim bayan arkadaş arıyorum 0543 386 01 86

mertemre

İstanbul-Anadolu yakası Üsküdar Beykoz Ümraniye Kadıköy Maltepe Pendik civarı HER YAŞTAN (195 boy-89kğ elagöz siyah saçlı takıntıları olmayan her yaştan arayabilir özellikle zayıf minyon severim kimbilir belkide ikimizinde aradıgı birbibirimizdedir ne dersiniz istemezseniz konuşmayız asla pişman olmazsınız ulaşabilmeniz için skypyem mertemrekaptan1907@hotmail.com telim 05465781822 özele açıktır istanbul dışındakiler ve evliler lütfen aramasın reel görüşmede her konuda YARDIMCI OLURUM

Ferhat

Seni bekleyen benim senide çok güzel şeyler bekliyor sevgi saygı sadâkat benimde doğum yerim almanya ama türkiyede yaşıyorum artık yeşille mavinin buluştuğu yerde deniz güneş kumsal yaşamaya ne dersin güzellik 0537 371 86 65 nolu telden ulaşa bilirsin sevgiyle kal

Haci

MERHABA 28 30 YAŞ ARALIGI BEKAR HIC EVLENMEMIS TÜRBANLI YALAN SUYLEMIYEN ALAHTAN KORKAN GUVENILICEK DINI INANCLI MÜSLÜMAN ORUÇLARINI TUTAN NAMAZLARINI KILAN EVLILIK AMACLI CIDI BAYANLARIN MESASLARINI BEKLERIM LUTVEN CEVAP YAZINLAR

HACI

MERHABA 28 30 YAŞ ARALIGI BEKAR HIC EVLENMEMIS TÜRBANLI YALAN SUYLEMIYEN ALAHTAN KORKAN GUVENILICEK DINI INANCLI MÜSLÜMAN ORUÇLARINI TUTAN NAMAZLARINI KILAN EVLILIK AMACLI CIDI BAYANLARDAN MESASLARINI BEKLIYORUM LUTVEN YAZINLAR GMAIL ADRESIMDEN BANA ULASINLAR HACIHAYTA474@GMAIL.COM

Ali

Merhaba öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum benim adım Ali
Tekirdağ’da yaşıyorum
Açıkçası seni tanımak seviyeli ve düzeyli bir arkadaşlık kurmak isterim tabiki öncelikle bunu senin özgür iradene bırakıyorum sana dürüst olmak istiyorum evlenip ayrılmış biriyim yetişkin bir oğlum var 20 yaşında şu an Hollanda’da annesiyle beraber şunu söylemek istiyorum benim gibi evlenip ayrılmış Kişiler ( istisnalar hariç ) yalnız kalmayı pek sevmiyoruz hele benim gibi duygusal bir insan için belki bir süre idare edilebilir peki ya sonra insan bir sese evde bir nefese ihtiyaç duyuyor beni anladığını düşünüyorum kendimi sana ne kadar burada yazıp çizsem pek bir şey ifade etmeyecek tanımak gerek hiç kimse burada kendini kişiliğini tam olarak ifade etmez beni anlıyorsun değil mi kısmet olurda bu mesaja telefon veya Mail yoluyla cevap verirsen sana kendimi daha güzel ifade etmiş olurum.
Bence insanlar birbirine bir şans vermeli diye düşünüyorum tabi bu benim fikrim eğer farklı düşünüyorsan bunada saygı duyarım.
Kaybedecek neyimiz varki
Her şey gönlünce olsun dileklerimi iletiyorum güzel insan bana yazarsan çok sevinirim.
( yengec059@hotmail.com)
Cep: 0507.957.93.90

Serkan

LÜTFEN OKUMADAN ARAMAYIN HER YAŞTAN KIZLAR ÖNCE OKUYUN SADECE KIZ ARIYORUM Güvenilir bekar erkegim yaş-boy takıntım YOKTUR olgun uzun boylu erkekle konuşmak isteyen kızlar şartlarım ve sizin şartlarınız uyarsa konuşalım İSTANBUL OTURAN çıtıpıtı zayıf kızlar asla ısrarcı degilim PİŞMAN olmazsınız telim özele açıktır 05436381524 istanbul dışındakiler ve evliler lütfen aramasın reel görüşmede her konuda YARDIMCI OLURUM istemezseniz konuşmazsını

MAHİR.TURAN KASTAMONU

SELAMUN ALEYKUM HANUMLAR
İSMİM MAHİR SOYADİM TURAN
KASTAMONUDAN ZENGİN BABANIZ MAHİR TURAN ÇOK ZENGİNUM KASTAMONULİYUM EMEKLİYUM EŞİM VEFAT ETTİ ÇOÇUUKLARIM VAR OĞLUM EVLİ KIZLARIM VAR HERKES KENDU EVUNDE EV BARK SAHİBİ EVLULER MADDİ DURUMUM ÇOK İYİDUR MADDİ GELİRİM ÇOK YÜKSEKTİR KENDİME AİT APARTMANLARIM DAİRELERÜM DUKKANLARIM TIRLARIM VAR
TIR KAMYONLARIM 30TANE DAİREM 25TANE TIR KAMYONUM
15TANE DUKKANUM 22TANE PETRUL
BENZUNLUK PETROL OFİSUM VAR
15TANE APARTMANIM VAR.
4TANE SON MODEL ARABAM VAR.
ÇOK ZENGİN BİR BEYUM HANUMLAR
BENİMLE HAYATUMU BİRLEŞTURECEYUM BAKİMLİ GÜZEL
BİR HATUNLA EVLENMEK İSTEYRUM ŞEHİR MEMLEKET FARKETMEZ DOĞU BÖLGESUNDEN GÜNEYDOĞUDAN HER MEMLEKETTEN HATUNLARLA İZDUVAÇ YAPMAK İSTİYORUM BERABER YAŞLANACAĞUM HAYATUMUN KADINİ OLACAK BAKIMLİ NEŞELU CİCİ BİR EŞ İSTİYORUM MUŞ AĞRİ VAN ŞANLIURFA ELAZUĞ ERZİNCAN TUNCELU HAKKARİ TRABZON GİRESUN HEÜRYERDEN GÜZEL DİNDAR HATUNLAR TALÜB OLSUNLAR BEN KENDUMDA ABDESTLÜ NAMAZLÜ BİR BEYÜM YAŞ TERCÜHÜM ORTE YAŞTDA YAŞLU HATUNLARDA TERCÜHÜMDÜR AÇUK KAPALİ FARKUTMEZ ÇEKÜNMEDEN HEMEN TALÜBÜM OLUN SİZLERÜ BEKLÜYORUM GÜZEL HATUNLARUM
EVLENECEĞUM HANUMİM OLACAK HATUNUMA 2DAİRE ARABA VERURUM
MAL VARLUĞUM GELİRUM YUKSEKTUR YAŞUM 65 KENDUM 20YAŞUNDA GİBİYUM BAKİMLİYUM
ZENGUN BABA BiRBEYÜM
HERYÖREDEN HUNUM TALÜBLERİM BEKLEYRÜM BAKİMLÜ HATUNLAR
TELEFON NUMARAM 0506.126.84.50
MAHİR TURAN 0506.126.84.50
WHATSAPP VARDUR.
KASTAMONUNİN BABASiYUM.

16
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x