Evlilik Sitelerinde Olay

Birevlilik Evlilik Sitesine Hoşgeldiniz. Sitemiz Evlilik sitesidir. Sitemizde yeni insanlarla tanışabilir yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Ben Sevilay 30 Yaşındayım. Hayatta en çok aileme değer veriyorum, klişe geldiğini biliyorum ama aile her zaman önce gelir. İş, aile ve dinim arasında bir denge kurmaya çalışıyorum. Boş zamanlarımda eğlenceli şeyler yapmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum.
Ben arıyorum: Saatlerce konuşabileceğim biriyle gerçek bir tıklama arıyorum. Benimle aynı şeylere değer veren biri. Güvenilir, sevecen, hırslı ve öğrenme hevesi gibi nitelikleri takdir ediyorum

evlilik sitelerinde olay, evlilik siteleri, evlilik sitesi

evlilik sitelerinde olay, evlilik siteleri, evlilik sitesi
evlilik sitelerinde olay, evlilik siteleri, evlilik sitesi


İtirafım: Sünni
Benim pratiğim: Pratik yapmak
Başörtüsü takıyorsunuz ve eşarp takan mı arıyorsunuz?: Evet
Sakal mı takıyorsunuz yoksa sakal yapıcı mı arıyorsunuz?: Hayır.
Duam: Günde beş defa
Benim Orucum: Evet, hızlıyım
Kuran okur musun?: Düzenli olarak
Hacım: pes etmek istemiyorum
Yemeğinizdeki Malzemeler Üzerine Sekizinci Du?: Evet
Dönüştürüyor musunuz?: Hayır.
Aile Değerleri: Muhafazakar
İlgi Alanları
En sevdiğim yerler: Aile tatilleri, Şehir Kaçamağı
En sevdiğim edebiyat: Edebiyat, Roman
Hobilerim: Edebiyat, Filmler, Seyahat Etme, Yemek Yapma, Dikiş / Yumurta Örme
Alışkanlıklar
TV Alışkanlıkları: Haberler, Belgeleme, Filmler, Filmler, Diziler

evlilik sitelerinde olay, evlilik siteleri, evlilik sitesi
evlilik sitelerinde olay, evlilik siteleri, evlilik sitesi

 

Bu evlilik siteleri öyle güzel ise yarıyormuş ki bu gün bir kez daha anladım. Sanal insanoğlu sanal kişiler yüzünden insanoğlu 2o senedir tanıdığı kişilerin arkasından konuşabiliyor onları fenaleyip siz değerli ziyaretçilerimizin yüzüne gülebiliyormuş birebir şahit oldum bende. Yepyeni insanlarla tanışıp yeni dostluklar edindiğimiz ARKADAŞ siteleri içerisinde aslında eski dostlarımızın de ne olduğunu birebir çözebiliyoruz. Bu gün ben bunu tamamen anlamış bulunmaktayım. Baslıktan da anlayacağınız benzer biçimde hersek tüm dedikodular vay be ağabeyi diyeceğimiz hersek evlilik siteleri içerisinde mevcut. Bu siteleri zaten derhal hemen tamamımız biliyoruz. Pek tavsiye etmez bir çok kişi. Bizler bağımlısı olduğumuz için alışkanlık olduğu için giriyoruz bir ihtimal ama bir çok kişi burayı kötü amaçları için kullanıyor. Buna yıllardır tanıdığınız insanlarda dahil. Bir dostunuzu arkadaş dediğiniz kişileri bende tamamen tanımak için onu sanal ortama en önemlisi ARKADAŞ siteleri içerisine sokun. Bakin o vakit gerçek dostçu değil mi anlayacaksınız. Evet belki benim canim yandı diye böyle yazıyorum su an fakat emin olun ki bir çok bilinçli kişide biliyor ki söyleşi siteleri genellemesi böyle.. Her neyse ben sözü fazla uzat miyim siz olun insanlara gerektiğinden fazla değer vermeyin. Çünkü fazla verilen değer sonrası biç yerler kalkıp arkanızdan isler çevrilebiliyor.

 

One thought on “Evlilik Sitelerinde Olay

  • Ekim 20, 2020 tarihinde, saat 7:42 pm
    Permalink

    İstanbul-Anadolu yakası 195Boy 88 kğ elagöz olgun bekar erkegim yaş-boy takıntım YOKTUR takıntıları olmayan cesareti olan ÇITIPITI tercihen zayıf kız arıyorum arayın şartlarınızı konuşalım güvenirseniz görüşürüz ASLA PİŞMAN olmazsınız 05465781822 özele açıktır skypyem ve mailim [uzunefekaptan1907–] mertemrekaptan1907@hotmail.com

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir