Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

İLERI DÖNÜK CİDDI BİRLİKTELİK

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

İLERI DÖNÜK CİDDI BİRLİKTELİK

Merhaba ben Hasan fransa bordeauxta tek yaşıyorum yaşım 35 başımdan kısa bir evlilik gecti çocuğum yok kişisel progremleri olmuyan dürüst yalani sevmeyen merhametli vicdanlı anlayışlı bir kadinla hayatımi birléştirmek istiyorum not: önceligim Avrupa Birliği ülkeleridir Balkan ülkeleri vatandaşlari benimle iletişime gecmesin telefon numaram 00337 67 25 90 81 wassap üzerinde ulasabilirsiniz

 

İLE DÖNÜK CİDDI BİRLİKTELİK

Merhaba ben Hasan fransa bordeauxta tek yaşıyorum yaşım 35 Güzel Anılar birlikte biriktire bilecegim dürüst anlayisli yalani kesinlikle sevmiyen kararli ciddi birliktelik düşünen bir kadinla tanışmak istiyorum not Önceligim Avrupaya birligi ülkelerdir Balkan ülkeleri vatandaşlari benimle kesinlikle iletişime geçmesin hasantolan86@gmail.com adresinde benimle iletişime gece bilirsiniz

İLERI DÖNÜK CİDDI BİRLİKTELİK
İLERI DÖNÜK CİDDI BİRLİKTELİK

 

Ücretsiz tanışma sitesi, Ücretsiz tanışma siteleri, Tanışma sitesi, Tanışma siteleri, Tanışma,

 

Sevgili makale okurları.

Bugün sizlere ücretsiz tanışma sitesi ni anlatıp birde anlamlı bir yazı paylasacağım. Bedava sohbet ederek yeni insanlarla tanışın.

Arkadaşlık ve dostluğa elverişli kaliteli sohbet sitesidir. Burada amacımız bir arada sohbet edip

Ücretsiz tanışma sitesi adı altında bir araya gelip gerek eğlenceli zamanlar gerek bilgi alışverişi yaptığımız bir platformdur.

Ortamın kaliteli ve düzgün olması sizlerin de böylesine bir site arayışı içerisinde olup olmadığını düşünerek açmış oluptayız. Ücretsiz tanışma sitesi ile hoş vakit geçirmek artık çok kolay.

DÜŞÜNÜN Kİ SİZ YÜREKSİNİZ

Düşünün ki bir yürek avucunuzda uzaklaşıyor, beni sevdiğim için çırpurken gibi görünüyor, sade öyle temiz ki sanki isminizi haykırıyor. Ayaklansa sizinle gelecek gibi koşarken koşacak dururken duracak.
Düşünün gözü yok dili yok kemiği yok ama herşeyi görüyor herşeyi söylüyor. En çokta o üzülüyor kırılıyor. Siz ağlayan yürek buldünüz mü hiç? Görmekten severken daha iyi temkinli olurdunuz saf temiz duygularla sevmek için ağlar ağlatmamak için onu yaparsınız.
Düşünün ki siz yüreksiniz. Bir bedenin kan dolaşımından tutun nefese kadar bedenine bağlı her şeyin sorumlusu sizsiniz. Sevmek üzülmek ağlamak uykusuz ağlamak uykusuz kırmıyorum Şimdi soruyorum boy yürek olmak istermisiniz? Cevabınız hayır değil mi işte severken öyle bir sevin ki kalp bedeni ile ilgili görevlerini unutup sizin için varolduğunuz için her şeyi Gibi hissetsiniz. Öyle bir sevin ki o gözler hiç kapanmayacak dil susmayacak o yürek hiç durmayacakmış beden beden olmayacakmış gibi sevin. Sen Allah’a dilenen dilek , göklere giden ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, üretim. Sen yaşadığım ömür , en güzel günlerimsin.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x