İngiltere Evlilik

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

İngiltere Evlilik

İngiltere Evlilik, slm bn Nana ingilizim aslen ama ankara da yaşıyorum. 22 yaşındayım hiç evlenmedim. amacım ciddi ileriye dönük düşünün dürüst biriyle tanışmak. Düzgün bı es Güven sadakat huzur arıyorum. ciddiyim allahtan kork.. Namaz kılan dürüst işi gücü olan biri olsun. gönülden gönüle giden yolda mevlanın rizasını alarak huzur ve güvenle ilerleyebilmek diliyorum. rabbim her iki cihanda aldığım her nefeste yanımda olacak birini nasib etsin inş. sevginin iyileştirmediği hiç bir yara yoktur hayatta. herşeye rağmen hayata pozitif bakabilmeyi başardığımı sanıyorum ve benim kadar güleryüzlü ve yaşamı seven biriyle tanışmak isterim. hayatım cok zor gecıyor deme once ne ıle kıyasladıgına bak,,,,, Kısmet nerden gelir bilinmez. Hayırlısı inşallah uygun gördüğüm kişilere kendimden bahsetmem daha uygun olur.

İngiltere Evlilik, İngiltere Evlilik Vizesi, İngiltere Evlilik sitesi, İngiltere Evlilik siteleri, İngiltere bayan arkadaş bul
İngiltere Evlilik, İngiltere Evlilik Vizesi, İngiltere Evlilik sitesi, İngiltere Evlilik siteleri, İngiltere bayan arkadaş bul

 

Üyelik Bilgileri
Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş
Mesleği Diğer
Ülke İngiltere
Şehir Ankara
İlçe Merkez
Genel Bilgiler
Boyu 1.60 cm
Kilosu 55 kg
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Kahve
Saç Rengi Diğer
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lisans
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Çalışma Şekli Tam Zamanlı
Kimle Yaşıyor? Diğer
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Çocuk İsteği İstemiyorum
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Koç
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Sorumluluk Sahibi
İlgi Alanları Bilgisayar/İnternet, Kitap Okumak
Okuduğu Kitap Türleri Dini, Tefsir
Sevdiği Müzik Türleri İlahi, Özgün Müzik
Konuştuğu Diller Arapça, Diğer
Kuran-ı Kerim Okumayı biliyorum ve okuyorum
Namaz Kılıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacı olmayı istiyorum
Nafile İbadetleri Ne Sıklıkla Yapar? Hergün
Tesettür Tesettürlüyüm
Mezhebi Hanefi
Cemaat Hiç bir cemaate bağlı değilim
Kendisine Ait Arabası Var mı? Yok
Kendisine Ait Evi Var Mı? Yok
Giyim Tarzını Nasıl İfade Eder? Spor Giyinirim
Evinde Evcil Hayvan Besler Mi? Hayır

 


İngiltere Evlilik Vizesi

 

İngiltere Evlilik Vizesi diğer adıyla İngiltere Yerleşim Vizesi, bir İngiliz vatandaşı ya da İngiltere’de süresiz oturuma sahip olan diğer ülke vatandaşları ile evli olan kişilerin başvurabilecekleri bir vize türüdür. Bu vize türüne başvurabilmek için öncelikle İngilizce sınavına katılarak A1 Seviye İngilizce sertifikası almak gerekir. İngilizce Sertifika Sınavı sadece 18 Dakika Sürmekte ve sınav sonuçları 1 HAFTA’da Açıklanmaktadır.

 

İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları İstanbul’da bulunan British Consulate General, Visa Section tarafından değerlendirilmekte ve sonuçlandırılmaktadır. Evlilik Vize başvuruları ortalama 10 – 12 hafta arasından sonuçlanmaktadır.

 

İngiltere Evlilik Siteleri

İlk vize başvurusu ret olan eşlerin ikinci vize başvurularında eksiksiz ve tam başvuru yapmaları gerekmektedir. Genellikle İngiltere Evlilik Vize başvuruları kabul edilmeyen adaylar çok basit hatalar yüzünden ret almaktalar, o nedenle vize başvurunuzu gerçekleştirirken profesyonel destek almanız çok önemlidir.

 

 

Her yıl 360’a yakın vize başvurusu yapan profesyonel vize danışmanlarımızdan yardım alarak başvurunuzu gerçekleştirdiğinizde, ret alma ihtimali büyük oranda azalacak aynı zamanda kısa sürede eksiksiz ve tam başvuru yaparak vizenizi kısa sürede alabileceksiniz.

 

İngiltere Aile Birleşimi vizesi

 

İngiltere Aile Birleşimi vizesi; başvuru sahibinin, İngiltere’de süresiz oturumu bulunan yada İngiltere vatandaşı olan bir kişi ile evlenmesi sonucu, İngiltere’de yaşayan eşinin yanına yerleşebilmesi için başvurması gereken vize türüdür.

 

 

İngiltere Evlilik Vizesi Başvurusu

 

Türkiye’den yapılacak vize başvurularında öncelikli olarak başvuru sahiplerinin 18 yaşını doldurması ve A1 (başlangıç) düzeyinde İngilizce sınavına katılarak başarılı olduğunu gösteren sınav sonuç sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Bunların dışında eşlerin evliliklerinin gerçek olduğunu, Türkiye’den gidecek olan eşin İngiltere’de hiçbir yardıma ihtiyacı olmadan yaşayabileceğini, İngiltere’deki eşin finansal açıdan yeterli olduğunu ve eşine bakabilecek finansal güce sahip olduğunu kanıtlaması gerekmektedir.

 

 

Evli eşlerden birisi İngiltere’de yasal oturum iznine sahip ya da İngiliz vatandaşı, diğer eş ise İngiltere’de yerleşik olan eşinin yanında yaşamak suretiyle yapılan vize başvuruları, İngiltere Evlilik Vizesi olarak adlandırılmaktadır. İngiltere Evlilik Vizelerinde, 29 Kasım 2010 tarihi itibariyle İngiltere İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan yasa değişikliğiyle, İngiltere Evlilik Vizesi başvurusunda bulunacak eşlerin, A1 düzeyinde İngilizce bildiklerini kanıtlayan bir sınav sonuç sertifikası sunmaları gerekmektedir. Adaylar vize başvurularında sunmaları gereken bu sertifika için, sınav merkezimizde sınava katılarak, başarılı olmalı ve alacakları sertifika ile vize başvurusunda bulunmalıdırlar.

 

İngiltere Aile Birleşimi (Evlilik-Yerleşim) Vizesi

İngiltere Aile Birleşimi (İngiltere’de Evlilik, İngiltere’ye Yerleşim) Vizesi, İngiliz Vatandaşlığı veya süresiz oturum iznine sahip olan kişilerin İngiltere’ye yanlarına eş ve çocuklarına getirmelerine imkan veren bir vize türüdür.

 

İngiltere Aile Birleşimi (İngiltere’de Evlilik, İngiltere’ye Yerleşim) Vizesi, İngiliz Vatandaşlığı veya süresiz oturum iznine sahip olan kişiler, İngiltere’ye yanlarına eş ve çocuklarına getirmelerine imkan veren bir vize türüdür.

 

İngiltere’ye eş ve çocuklarını getirmek isteyen kişi asgari düzeyde ailelerinin yaşam masraflarını karşılayabilmesi şart koşuluyordu. İngiltere Sınır Kurumu, aile birleşimi yoluyla İngiltere Vizesi alacak kişiler için asgari kazanç olarak £18.600,00’lik bir değer belirledi. Ancak bu kazanç miktarı sadece kendisine bağımlı 1 kişi için geçerli olmaktadır. Diğer aile üyeleri de dahil olursa belirlenen bu değer yükselecektir.

 

İngiltere Aile Birleşimi (Evlilik-Yerleşim) Vizesi başvuru yapabilmek için, maddi birikimlerinizi aşağıda maddeler ile sıralanmış başlıklar yoluyla kanıtlamanız mümkündür.

 

Kendi işinizi yaparak elde ettikleriniz

Ltd. Şirket sahibi ya da o şirkete ortak olarak kazandıklarınız

Diğer bir kişinin yanında çalışarak elde ettikleriniz

Başka birinin yanında çalıştıktan sonra hamilelik – doğum – babalık izninde iken elde ettikleriniz

Emeklilik yoluyla elde ettikleriniz

Kira yoluyla veya gayrimenkul gelirlenizleriniz

Menkul kıymet gelirleriniz

Faizden kazandıklarınız

Nafaka veya tazminat ile elde ettikleriniz

Nakit birikimleriniz

Yukarıdaki gelir yollarından bir veya birkaçına sahip iseniz eş ve çocuklarınız için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapabilirsiniz.

 

İngiltere Yerleşim Vizesi’ne kimler başvurabilir?

 

İngiltere’de süresiz oturum izni olan veya İngiltere Vatandaşı olan kişilerin eşlerini ve çocuklarını İngiltere Yerleşim (Evlilik) Vizesi alarak getirebilirler.

İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu için bazı şartları sağlıyor olmalısınız. Yanınızda yaşamasını istediğiniz aile bireylerinin yaşam masraflarını karşılayacak maddi bir gücünüzün olduğunu ispat etmelisiniz.

 

İngiltere’ye getirmek istediğiniz aile bireyleri için;

 

Çocuklarınız 18 yaşın altında olmalı ve Birleşik Krallık Vatandaşı olmamalı

İngiltere ikamet eden kişi (eş) ile İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapan kişi (eş) 18 yaşın üstünde olmalıdır.

İngiltere Yerleşim (Evlilik – Aile Birleşimi) Vizesi başvuru süreci epey zahmetli bir süreçtir. Bu İngiltere Vizesi türü için gereken başvuru evrakları titizlilikle hazırlanmalıdır. Vize başvuru sürecinin uzman bir danışman aracılığıyla sürdürülmesi size avantaj sağlayacaktır. Çünkü deneme yanılma yoluyla başvurabileceğiniz bir vize türü değildir.

İngiltere Evlilik, İngiltere Evlilik Vizesi, İngiltere Evlilik sitesi, İngiltere Evlilik siteleri, İngiltere bayan arkadaş bul

 

Abone ol
Bildir
guest
7 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
serkan 544 4405319

ben serkan bayan arkdas arıyorum sportıf uzun boyluyum 544 4405319 antep maras hatay islahyekilis yada heryerrrrrr

Şükrü 05523278119

Herkese. Selam. Öncelikle. Ne. İstediğini. Bilen. Olgun. Bayanlar ararsa sevinirim. Ciddi. Dürüst. İlişki istiyorum 1.80 boyunda. Ela gözlü. 78 kilo. Biriyim 38 yaşındayım. Otomotivle ugrasiyorum İstanbul’da yaşıyorum

Son düzenlenmiş 11 ay önce by Şükrü 05523278119
burak 5449385123

mak 544 938 5123 güven Ben Burak bayan arkadaş arıyorum uzun boylu sportif atletik biriyim sevmek sevilmek isterdim 544 938 5123 güveneceğim seveceğim bayannn arkadaş arıyorumAnt

burak 5449385123

mak 544 938 5123 güven Ben Burak bayan arkadaş arıyorum uzun boylu sportif atletik biriyim sevmek sevilmek isterdim 544 938 5123 güveneceğim seveceğim bayan arkadaş arıyorumAnt

burak 5449385123

mak 544 938 5123 güven Ben Burak bayan arkadaş arıyorum uzun boylu sportif atletik biriyim sevmek sevilmek isterdim 544 938 5123 güveneceğim seveceğim bayan arkadaş arıyorumAnt
tttp maras hatay islahyekilis yada heryrr

burak 5449385123

mak 544 938 5123 güven Ben Burak bayan arkadaş arıyorum uzun boylu sportif atletik biriyim sevmek sevilmek isterdim 544 938 5123 güveneceğim seveceğim bayan arkadaş arıyorumAnt

Visam

Selam ben Visam Almanya’da yaşıyorum bekarım yalnızım öğlene bizim çocuğum yok kendime bir ömür boyu hayat yolla şu Sevgi aşkla saygıyla arıyorum demesine güvenen de kendisini tanıyan ve kendisine de saygı gösteren birini arıyorum önemli niyetim ciddi dir Ben de aynı şekil sadık ve dürüst bir insan hem de kendime göre bir iş arıyorum efendi saygılı sözünü bilen odur kalktığını bilen büyük küçük nasıl konuşacağını saygıyla sevgiyle muhabbet edene de arıyorum eğer gerçekten sizin de aklınızdan geçiyorsa bir yuva hayat yoldaş ömür boyu arıyorsanız ve kendinize güveniyorsanız ve kendinizi gerçekten hazır görüyorsanız arayabilirsiniz bile beni 0049 1763 21 62 115

7
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x