Bayan Arkadas BulBayan arkadas ilanlarıBayanlarla SohbetBekar bayanlarTürkiyeden Bayan Arkadaş

İslami Tanışma

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

İslami Tanışma

İslami tanışma dininin internet üzerinden ortak paylaşım aracı olarak tanımlanabilir. Ben Neslişah 34 Yaşındayım. Mardin de yaşıyorum. Evlendim ayrıldım. 1 oglum var 4 yaşında. Biraz kapalı fikirliyim ama benim dinim gibi benzer değerleri paylaşacak birini arıyorum.Dürüst olmak gerekirse ciddi olmalı. hepinize iyi şanslar
iyi bir insan arıyorum iyi karakter dürüst ciddi dini iyi değerler sadece bu komik;) burada zaman kaybetmek veya oyunlar oynamak için değilim ciddi ve aynı şeyi arıyorum.

İslami Tanışma, İslami Tanışma Sitesi, Bir Üyemizden Gelen, İslami Tanış, İslami bayanlarla Tanışma, İslami, Tanışmaİslami Tanışma, İslami Tanışma Sitesi, Bir Üyemizden Gelen, İslami Tanış, İslami bayanlarla Tanışma, İslami, Tanışma
İslami Tanışma, İslami Tanışma Sitesi, Bir Üyemizden Gelen, İslami Tanış, İslami bayanlarla Tanışma, İslami, Tanışma

İslami Tanışma Sitesi

İslami tanışma sitesi; dininin internet üzerinden ortak paylaşım aracı olarak tanımlanabilir. Dini konular üzerinden herkesin fikrini özgürce ifade edebileceğin bir tür html, web tabanlı İslami tanışma kanalları da diyebiliriz. Bir takım kurallar çerçevesinde katılımcıların uğrak durağı haline gelen sitemiz yaklaşık 3 yıldır kesintisiz hizmet hayatına devam etmektedir.

Bu süreçte farklı İslami chat siteleri ile bir takım anlaşmazlıklar yaşanmış olsa da hepimizin kardeş olduğu bilincine sahip olgun insanlar olduğumuz için mevzuları uzatmadan tatlıya bağlamayı başardık. Hepimizin bildiği üzere İslam dini kardeşlik dinidir. Buradan yola çıkarak tanışma sitelerimiz içerisinde kimseye ayrımcılık ya da cephe oluşturacak konularda dini sohbetler edilmesine müsaade etmiyoruz.

Sevgili kullanıcılarımız; Sitemizde yaşanacak olan olağandışı olumsuz davranışların bir nebze olsun önüne geçmek amacıyla yayınladığımız bu makalemizde genel hatırıyla İslami tanışma ederken dikkat edilmesi gerekenleri anlatıyoruz. İslami tanışma siteleri, diğer sosyal medya sitelerden farklı olarak dini inancı yerinde olan Müslümanların tanışma sitesi olarak kullanılmaktadır. Bunun bilincine ne yazık ki varamayan bazı kullanıcılarımız bulundukları sitenin kuruluş amacını hiçe sayıp kendi egoları doğrultusunda hareket ederek bizleri zan altında bırakmakta.

Sizlerden ricamız olarak bu tarz tanışmalara maruz kaldığınız takdirde sitemizin #Operhelp odasına girerek rahatsızlık veren kullanıcının takma adını ve yazdığı yazıları kopya ederek belgeleriyle birlikte çevrimiçi konumda olan yöneticilerimize bildirmenizdir. Daha temiz ve seviye bir İslami chat için sizden gerekli özeni göstermenizi ricayla arz ederiz.

 

Bir Üyemizden Gelen

Tanışma ve Hoş görü internet üzerinde dini tanışma lerin de dikkatimi çeken bir olay oluyor. Ne zaman İslami tanışma edilmeye baslarsa insanlar birbirlerine karşı yine kırıcı ve saygısızlaşıyorlar. Fikir alışverişi yapmak gerekirken.

Birbirlerinin fikirlerini aşağılıyorlar..Kendi görüşlerinde olmayan kendi inançlarından olamayan kişileri dışlıyor hakaret ediyorlar..Oysa ki İslam; İslam Hoşgörü Dini`dır der..En azından ben öyle biliyorum… Herkes herkesin fikrini beğenecek diye bir durum yok, fakat saygı duyulması gerekiyor.İslam hoşgörü dini`dır sözünü daima hatırlamalıyız.

Kişiler İslam veya diğer dinlere de inanabilirler. İslam dini kişileri Dinleri, Irkları, Dilleri, Renkleri yüzünden ayıran bir din değildir bana göre öyle fakat insanlarımız birbirilerini ayrımlaştırmayı çok seviyor… Sanal ortam dahi olsa birbirlerini kırıyorlar. Sonuçta hepimiz canlıyız bir ekran arkasında olabiliriz.

Duygularımı kalbimiz var İslami tanışma .. “Bir gönül incittin mi, bin kez yaya gitsen de, Kâbe’yi tavaf etsen Allah kabul etmez. Allah kapısına binlerce altın torbası getirsen, Allah, bize getireceksen, gönül getir der!“Hz. Mevlana…

Eee o zaman biz insanlar neyin derdin de neyin peşindeyiz? Dini tanışma Hoşgörü merhamet ve vicdan ile birbirimizi dinlesek, fikir alışverişlerimizi yapsak ne diye Allah`in kulu iken diğer Kulları dışlamak? Bu da dinimizce Kul Hakki`na giriyor.

Başkalarının inançları düşüncelerinden dolayı ön yargı ile asıp biçmek maalesef ki sevap değil aksine gönül incitildiği için günaha ve hakkında gereksizce yorum yapıldığı için dışlandığı için o kişinin hakkına girilmiş oluyor…

İslami tanışma siteleri Onun için Allah`in 99 adi hürmetine ellerimizi kalbimize götürüp, insanları kırmamaya gönül incitmemeye inançları, Irkları, dilleri, düşünceleri, kılık kıyafetleri ne olursa olsun dışlamamak ön yargılı yaklaşmayalım..Hepimizi Allah yarattı..Kalplerde ki gerçek niyetleri sadece Allah bilir, Allah görür… Hoşgörü yüreğinizden eksik olmaması dileğiyle…

Allaha emanet olun dostlar İslami tanışma siteleri katılarak nezih bir ortamda sizlerde dini tanışma edebilirsiniz.

 

Abone ol
Bildir
guest
5 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Osman

Ben de yalnlzlm mersinliyim dulum emekliyim antalyada çalışıyorum kepezdeyim şantiyede kaliyom 50,,55 yaşlara dertleşmek istiyorum arayın lütfen beni 05052352160 gorusek canımın içi

Mustafa

Her türlü muhabbete girebilecek cesur ruhlu bayanlar sizleri bekliyorum whatsapp 0505 789 14 91 😉

Ugur05068475837

Selam konyadan bekarım 29 yasım 172 boyum 68 kilom esmerim ciddi tanısmak isteyen kızlar arasın 0506,847,58,37

Ahmet

Güzel bakimli bayanlar yazsınlar tanışalım 05550925484

Tekin

Hollandadan slm ciddi iseniz tanisip yuva kuralimi saygilar size nasil ulasabilirim Acaba lutfen cevap

5
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x