Boşanmış ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

İzmirden hayat arkadaşımı arıyorum

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

İzmirden hayat arkadaşımı arıyorum Merhaba ben İzmir’den Barış 42 yaş 1,75boy 70 kiloyum daha önceden evlilik vb başımdan geçmedi maddi ve manevi yükümlülerini tamamlamış sigara içki kullanmayan dürüst biriyim Evliliği ciddi anlamda düşünen dürüst ve ciddi bir bayanla tanışmak istiyorum 0543 208 0061 saygılar

İzmirden hayat arkadaşımı arıyorum
İzmirden hayat arkadaşımı arıyorum


Bu yerlerden belli başlı olanları şöyledir;
saat kulesi
İzmir tanışma siteleri
İzmir tanışma siteleri
İzmir’in Seviyeli tanışma siteleri simgesi haline gelen saat kulesi 1901 yılında sultan Abdülhamit in tahta çıkışının 25.yıldönümünde Sadrazam Küçük Sait Paşa Tarafından yaptırılmıştır. Birçok Tarihi olaya tanıklık eden bu eser İzmir in Konak meydanını süslemektedir.
2.Asansör
İzmir Asansör
İzmir Asansör
Mithatlaşa caddesi ve Halil Rıfat paşa semti arasındaki yükselti farkından dolayı ulaşımı kolaylaştırmak için yaptırılan bu eser günümüze kadar gelmiştir. Muhteşem Körfez manzarasıyla görmenizi tavsiye ettiğim yerlerden birisidir.

İzmir Etnografya Müzesi
İzmir Etnografya Müzesi
İzmir Etnografya Müzesi
Etnografya Müzesi 19.yyda neoklasik tarzda inşa edilmiştir. 1831 de hastane olarak kullanılmıştır. 1845 te ise Fransızlar tarafından bakımevine dönüştürülmüştür. 1988 de müze olarak kullanılmaya başlanılmıştır. Bu yerde bir çok etnografik eserlerin yanı sıra yok olmaya yüz tutmuş mesleki sanatlar tanıtılmaktadır.
Evet arkadaşlar sizlere İzmir tanışma in bir çok tarihi ve kültürel zenginliklerini tanıttım. Makaleme burada son verirken umarım bir yorumu çok görmezsiniz.

Etiketler MOBIL TANIŞMA, SEVIYELI TANIŞMA SİTELARI, TANIŞMA

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x