Kalbine dokunan biri

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Adım Metin 41 yaşındayım Mali işler işim İstanbul dan özel birini arıyorum . Başlık belki ilginç gelmiştir. Evet ruhuna dokunabilen oldu mu . İnsanlar genelde kendi dünyalarında yapayanlız yaşar . Günlük menfaatlerin peşinde koşarken gerçeklerden ve kendilerinden yabancılaşmış haldeyken kimse ruhuna dokunamaz gerçek dünyanı göremez ve giremez ruhuna dokunamaz nadir insanlar vardır bunu başaran. Eğer olurda beni ararsan tanışırsak ve aramızda bir elektiriklenme oluşursa işte o zaman ne demek istediğimi tam olarak anlamış olursun ruhuna dokunduğumda ise artık eski sen olamaz yepyeni bir dünyaya uyanırsın ve sen o özel kişiysen bunları okuyunca ban ulaşacaksın işte numaram yeni dünyaya açılan birkaç sayı ibaret

Kalbine dokunan biri
Kalbine dokunan biri

Kalbine Dokunan

Adım Metin 41 yaşındayım Mali işler işim İstanbul dan özel birini arıyorum . Başlık belki ilginç gelmiştir. Evet ruhuna dokunabilen oldu mu . İnsanlar genelde kendi dünyalarında yapayanlız yaşar . Günlük menfaatlerin peşinde koşarken gerçeklerden ve kendilerinden yabancılaşmış haldeyken kimse ruhuna dokunamaz gerçek dünyanı göremez ve giremez ruhuna dokunamaz nadir insanlar vardır bunu başaran. Eğer olurda beni ararsan tanışırsak ve aramızda bir elektiriklenme oluşursa işte o zaman ne demek istediğimi tam olarak anlamış olursun ruhuna dokunduğumda ise artık eski sen olamaz yepyeni bir dünyaya uyanırsın ve sen o özel kişiysen bunları okuyunca ban ulaşacaksın işte numaram yeni dünyaya açılan birkaç sayı ibaret numaram 0551 682 36 06

Kalbine dokunan biri

Adım Metin 39 yaşındayım Mali işler işim İstanbul dan özel birini arıyorum . Başlık belki ilginç gelmiştir. Evet ruhuna dokunabilen oldu mu . İnsanlar genelde kendi dünyalarında yapayanlız yaşar . Günlük menfaatlerin peşinde koşarken gerçeklerden ve kendilerinden yabancılaşmış haldeyken kimse ruhuna dokunamaz gerçek dünyanı göremez ve giremez ruhuna dokunamaz nadir insanlar vardır bunu başaran. Eğer olurda beni ararsan tanışırsak ve aramızda bir elektiriklenme oluşursa işte o zaman ne demek istediğimi tam olarak anlamış olursun ruhuna dokunduğumda ise artık eski sen olamaz yepyeni bir dünyaya uyanırsın ve sen o özel kişiysen bunları okuyunca ban ulaşacaksın işte numaram yeni dünyaya açılan birkaç sayı ibaret numaram 0551 682 36 06

Sadece İstanbul dan bayanlar

Merhabalar Ben Metin istanbul pendikte yaşıyorum . 39 yaşındayım Bir Şirkette mali işler müdürü olarak çalışıyorum. İstanbul dan sempatik sıcak kanlı seviyeli birini arıyorum . amacım ciddi bir birliktelik Belki de bu satırları okuyan seni arıyorum belki de sende beni arıyorsun bunu ögrenmenin bir yolu var oda bana 0551 682 36 06 telefonumdan ulaşmanİzmir Bay Arkadaş Arıyorum

Rüyalarını kurduğun bay bayan arkadaşa sahip olmak için artık beklemene gerek yok! Birevlilik.Com seni hayallerine kavuşturuyor!

 

İzmir Bay Arkadaş Bul

Artık bekarlar kervanından çıkmak ve kendine uygun bir bay bayan arkadaş mı arıyorsun? Ama hayatın koşuşturmacası yeni birileri ile tanışmana fırsat vermiyor mu? Aşkı uzaklarda aramana gerek yok! Birevlilik.Com sayesinde aşk artık bir tık uzağında. Yapman gereken sadece üye olup, senin gibi aşkı bulmak isteyen diğer üyelerle tanışmak. Kendine uygun kız arkadaş arıyorsan bunu profilinde detaylı bir şekilde belirtmen yeterli. Bu sayede diğer üyelerde senin karakterini ve karşı cinsten neler beklediğini iyice anlayabilir. Kuracağın arkadaşlık ilişki zamanla yerini aşka bırakabilir. Denemeden bunun olup olamayacağını bilemezsin. Artık çekinmekten vazgeç ve harekete geç.

İzmir Bay Arkadaş Arama

Aşk duygusunu herkes yaşamak ve tatmak ister. Herkes kendi karakteri ve zevklerine uygun kız arkadaşı veya erkek arkadaşı olsun ister. Ancak sosyal hayatın yeni insanlarla tanışmaya elverişli değilse, internet yolu ile yeni kişilerle tanışmayı deneyebilirsin. Güvenilir bir arkadaşlık sitesi aracılığıyla çok sayıda kız arkadaş edinmen ve paylaşımda bulunman olası. İnsanlar her zaman fırsatların kendi ayaklarına gelmesini ister ve bekler. Ancak bu her zaman bu şekilde olmaz. İnsanların fırsatları kendilerinin yaratmaları gerekmektedir. Kendine uygun kız arkadaş arıyorsan ama sadece bunu söylemek ile yetiniyorsan, hayalindeki aşkı hiç bir zaman yaşayamazsın.

 

İzmir’de Bay Bayan Arkadaş İle Gidilebilecek Yerler

Sen de istemez misin hayalindeki insanla İzmir’de r Bornova Çiçekliköy´de piknik yapmak? Asansöre binip İzmir’i izlemek? Bunların hiçbiri hayal olmak zorunda değil. Önemli olan senin bunları beraber yapabileceğin kız arkadaşı bulmak için atacağın adımdan çekinmemen.

 

Sevgilin olması için daha fazla vakit kaybetmeye hala devam edicek misin? Hemen Birevlilik.Com’e üye ol ve hayatın tadını çıkarmaya başla. Aşk senin sandığından çok daha yakınında. Bay Bayan arkadaş bulup, onunla bir ömür geçirmek için daha ne bekliyorsun?

 

 

Buca Bay Arkadaş Arıyorum

Kız arkadaş ya da erkek arkadaş arayan binlerce kişiye arkadaşlık Buca araması yaparak ulaşabilirsin.

 

Buca Bayan Arkadaş Bul

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden sıkıldın ve yanında huzurlu hissedebileceğin bir arkadaş mı arıyorsun? Sıcak yaz günlerinin tadını birlikte çıkarabileceğin, deniz kenarlarında birlikte dolaşabileceğin bir aşk ve güzel bir ilişki için elini çabuk tut. Buca’da yaşayan, kız arkadaş ya da erkek arkadaş arayan binlerce kişiye arkadaşlık Buca araması yaparak ulaşabilirsin. Yapacağın aramadan sonra senin gibi yeni bir arkadaşlık arayan ne kadar çok insanın olduğunu gördüğünde şaşıracaksın. Daha fazla bekleme ve Birevlilik.Com’te ücretsiz bir üyelik oluştur. Burada oluşturduğun üyelik ile hemen site içi sohbet etmeye başlayabilir, arkadaş çevreni genişletebilirsin. Aradığın bir dul bayan ise onu da burada bulma şansın var. Arkadaşlık siteleri ya da evlilik siteleri hakkında önyargılı olmaktan vazgeç. Belki de her zaman aradığın ama bir türü bulamadığın o güzel partner buradadır. İlişki yaşamak isteyenlerin ve arkadaş arıyorum diyenlerin, hatta evlilik planları kuranların buluşma noktası olan Birevlilik.Com, seni yeni insanlarla tanıştırmaya hazır. Tek yapman gereken siteye girip arkadaş arama butonu ile sana uygun kişileri bulmak.

 

İzmir Bay Arkadaş Arıyorum, İzmir Bay Arkadaş Ara, İzmir Bay Arkadaş, Buca Bay Arkadaş Arıyorum

 

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Asilzade

Merhaba

Marila

Tanisqlim

2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x