Bayan Arkadas BulBayan arkadas ilanlarıBoşanmış BayanlarŞehir Şehir Bayan ArkadasTürkiyeden Bayan Arkadaş

Kaliteli Evlilik

5 2 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Kaliteli Evlilik

2002 Yıl’ından beri kullanıcılarımıza en kaliteli Chat ve kalitli Evlilik hizmetini üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de sağlamaktayız.

Gel tut elimi bir omur İsmim Meriç Yalova da oturuyorum 35 yaşındayım. Ben duruş sevecen merhametli duygusal cana yakın titiz bakımlı allahtan korkan bir lokma ekmeğini herkesle paylaşan biriyim aradığım eşimde aynı kalelerde olmasını istiyorum allah korkusu olmalı not yaşı benden küçükler lütven yazmasın allah’ım hepinize hayırlı eşler nasip etsin insallah. Benim eşim vefat etti tradik kazasında bir oğlum var o da sevgilisindan ayrıldı tamircide yurt dışında çalışıyor çok merhametli duygusal sevecem biriyim Bir lokmacık ekmeğini herkeste paylaşan bir insanım düzgün temiz Allah’ını bilen namazını bilen merhametli Bana sahip çıkacak ömür boyu sevecek elimden tutacak bir böyle evlilik düşünüyorum yaşı küçük olanlar asla yazmasın cevap vermeyeceğim herkese mutluluklar. lutfen konusma tarzimiza dikkat edelim seviyeli resimsiz olanlara cevap yok.

Kaliteli Evlilik
Kaliteli Evlilik, Kaliteli Evlilik siteleri, Kaliteli Evlilik sitesi, Kaliteli, Evlilik

Kaliteli Evlilik Siteleri

2002 Yıl’ından beri kullanıcılarımıza en kaliteli Chat ve Evlilik hizmetini üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de sağlamaktayız. Evlilik ve Chat odalarımıza sizler de Google üzerinden giriş yapabilirsiniz. Sevgi, Aşk, Arkadaşlık, Dostluk ve Güzel sözlerin paylaştığı muhabbet odalarımız üzerin de sizler de hayatınızın Bay ve Bayan Partner adayınızı Evlilik Sitelerimiz da belki bizimle bulacaksınız.

 

Birevlilik.com Evlilik Platformu üzerin de sizler de doya doya sohbet tadında güzel bir muhabbet’e yelken açabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük İRCD sunucu ağında sizler de Türkiye ve Avrupa’nın bir çok yabancı ülkeler de yaşayan Gurbetçi Vatandaşlarımızla sizler de Evlilik kanallarımızda tanışabilir ileriye dönük güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Seviyeli ve ciddi bir ortam da sizler de Real hayatınızda bulamadığınız Prens ve Prenses, Kral ve Kraliçe adayınızı belki de Evlilik kanallarımız da bulabileceksiniz.

 

Vizyonumuz Sanal İnternet ortamında, yenilikçi, akılcı, TC Yasa ve kanunlarına bağlı kalarak, herhangi bir dil, din, ırk, mezhep siyasi ayrımsızlık yapılmadan ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla Türkiye’nin en iyi sanal İRCD sunucusu olmak asıl hedefimizdir. Herkesin gönül rahatlığıyla Evlilik, Chat muhabbet yapabilmesi için bizler de varız diyerek neden varız sorusuna cevap veriyoruz. Vizyon bildirgemizde ise; maddi ve manevi herhangi bir çıkar olmadan sadece seviyeli ve ciddi bir ortam da sizlere en iyi hizmeti vermek için lider bir Firma ve Marka olmayı amaçlıyoruz. Sizlerin de destek ve katkılarınızla, fikir istek şikâyet ve bildirimlerinizle bizlere destekleriniz sayesin de en iyi İRCD sunucusu olmak için bizler de tüm Yönetim ve takım ekibi olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Kaliteli Evlilik

Misyonumuz Birevlilik.com Türkiye’nin en ideal seviyeli ve ciddi arkadaşlık sitesi olarak İRCD gönül vermiş kullanıcıların ağız tadıyla maksat ”Kahve bahane Evlilik şahane” olsun diyerekten herkesin sohbet edebilme hakkına ve özgürlüğüne sahip olduğunu düşünmekteyiz. Birevlilik Ailesi olarak tedarikçilerimiz ve Yönetim kadromuz ile birlikte bunun için çalışıyoruz. Herhangi bir kullanıcının emeğine saygısızlık yapılmadan eşit haklarda davranacağını temenni ve garantisini sizlere vermek için her gün çalışmalar yapmaktayız.

Türkiye’nin en iyi köklü kurulu sitelerin tanıtımlarını yaparken daha önce sizlere birevlilik.com ve birevlilik.com büyük dev iki sunucunun ortak karar alarak birleşmesi hakkında siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmiştik. Yine aynı tarz da yazılı ve bedava kullanıcılarına sadece güzel bir eğlence mekânında hizmet sunan geveze ve Heyt siteleri hakkında biraz sizlere ön bilgiler sunmak istiyoruz. Bilindiği gibi Türkiye’nin en büyük İRCD sunucuların başında gelen geveze Evlilik Siteleri daha sonra el sohbetçi sitesini satın alarak bünyesine katmıştı. Son zamanda satışı gerçekleşen ve el değiştiren Heyt ise geveze bünyesinden daha ziyade kendine has özellikleri bulunan bir çok kullanıcısı eskiden olan zurna sunucusu ile ortak bir çalışma kararı almıştır. Şuan görünüm olarak birleşme şu şekildedir geveze ve Evlilik siteleri tek bir sunucu üzerinde hizmet vermektedir. Heyt ve zurna sunucuları da ortak bir karar alarak bundan sonraki çalışmalarını geveze sunucusundan daha ayrı bir sunucu olarak Heyt ve zurna birleşiminden sonra ortak bir karar alınarak bundan sonra beraber çalışacaklarını göstermekte. Zurna sunucusu ve Heyt mazisi ve geçmişi bakımından yine kullanıcılarına uzun yıllar önce hizmet veren Türkiye’nin en çok ziyaret edilen yazılı bedava Evlilik siteleridir.

Kaliteli Evlilik sitesi

Türkiye’nin en popüler yazılı Evlilik sunucuları sizlere sıralamak gerekirse öncelikle şu başlık altında sizlere daha iyi bir tanıtım yapmış oluruz. Türkiye deki bir çok yazılı Evlilik ağı hemen hemen tüm kullanıcılarına aynı tarzda hizmet sunmaktadır. Birevlilik ve birevlilik.com birleşiminde tek site olarak daha önce heyt.net sitesi kendi ismi gibi chat.org üzerinden ortak bir karar alınarak kullanıcılarına hizmet vermekteydi. Ama chat.org satışından sonra heyt.net ailesi kendi bünyesinde heyt.net kullanıcılarına tek site üzerinden hizmet vermeye başladı. Geveze yazılı chat sitesi ise Evlilik sitesini alarak gücüne daha güç katmış bulunmakta olsa bile son dönemde ölü piyasa olarak adlandırılan yazılı irc Evlilik sunucularına piyasaya renk ve hareket kattan bir diğer sunucu satışı yapılan zurna.net sunucusu. Bu sunucu bir kaç defa satışı yapıldığından el değişikliği nedeni ile son zamanda Heyt çatısı altında toplanmaya ve birleşme kararı aldıktan sonra eski kullanıcıları tekrar kazanma yoluna gitse bile, eskiden olduğu başarıyı yakalamış olarak gözükmemekte. Ama yeni sahipleri piyasada kendi adlarını duyurmak için piyasaya güzel bir giriş yapmış bulunmaktalar. Heyt ve zurna birleşiminden sonra güçlerine güç katan bu sunucular artık tek bir ortak çatı altında toplanmaya ve kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedirler. Türkiye’nin en iyi büyük eğlence mekânları olarak tabiî ki sadece Birevlilik, birevlilik.com, Heyt, geveze, sohbetçi gibi mekânların dışında Türkiye’nin en ideal Evlilik sunucuları arasında yer alan bir diğer sunucular ise; heyt.net ve birevlilik.com kelebek sunucularıdır. Bu sunucular da çok eski köklü siteler olmakla beraber Türkiye’nin en önemli kaliteli sitelerin başında gelmektedir. Aslında artık sanal ortamlarda ne kadar Facebook ve Twitter Instagram ve diğer mobil yazılım olarak, WhatsApp, Tango ve diğer Skype gibi siteler ve programların çıkmasıyla yazılı sitelere olan ilginin azaldığını düşünen kullanıcılar ama Google üzerinde hala ”chat” ve ”Evlilik” gibi aramalar yaptığı sürece bu piyasadaki canlılığın ölmeyeceği aksine daha da güçleneceği görülmektedir. Renkli bir dünya olan yazılı bedava Evlilik siteleri olarak bizler de güncel bir şekil de sizlere sunucumuz odalarında kaliteli ve ciddi bir şekil de sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

Muhabbet odalarımızda her geçen gün artan kullanıcı sayımız olarak sizlere hizmet verdiğimiz Evlilik ve chat odalarımızda günün hemen hemen 7/24 saati gerçek canlı insanlarla sizler de daha yakından tanışabilir, sohbet edebilirsiniz. Yeni dostlukların yaşandığı bedava chat odalarımızda sizler de kendinize bir takma isim nick rumuz alarak chat odalarımıza gönül rahatlığıyla katılabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
10 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
trackback

Ben Sezen 29 Yaşındayım. Almanua Köln de yaşıyorum.SLM BENIM BURDAKI AMACIM.CIDDI DURUST BIR ARKDASLIK ILERIYE DONUK EVLILIK TE OLABILIR YETERKI SAYGI SEVGI ANASMAK VE DURUSTLUK OLSUN BEN ACIK SOZOLUYUM ACIK VE NET KONUSURUM ALAHTAN KORKAIM
Ne arıyorum: BENIM KARSIMDAKI INSAN SAYGILI VE DURUST OLSUN BENIMBICIN YETERLI ALAAHTAN KIRKSUN VE ALAAHA KARSI SAYGI OLSUN …… ………………………………… ……….

Fatih

Merhaba sezen nasılsın ben Fatih ben 38 yaşında ciddi dürüst bir insanım bekarım hayatımda kimse yok seninle sevgi saygı çerçevesinde arkadaş olmak ve bu arkadaşlığı anlayış ve hoşgörü ile ilerletmek ve birbirimiz ile uyumlu olduğumuzu anladığımızda evlenerek bir ömür mutlu olmak ve seni mutlu etmek isterim umarım aradığımız mutlulugu birbirimizde bulur ve el ele birbirimize can yoldaşı hayat arkadaşı oluruz 0090 541 512 22 13 watsabtan yazarsan tanışabiliriz saygılar sunarım

Uguur5068475837

Konyadan ciddi bayan arkadas arıyorum Selam konyadan bekarım 29 yasım 172 boyum 68 kilom esmerim ciddi 05068475837 tanısmak isteyen kızlar arasın ben konya merkezde yasıyorum

aytekin

hollan dadan slm ciddi iseniz tanisip yuva kura limi saygilar

Tekin

Hollanda dadan slm sıze Nasıl ulasabılırım acaba lütfen cevap amacım güzel bir yuva kurmak 0031645995053

Serdarafyon

Merhaba ben Afyon dan serdar benim gibi kendini yalnız hisseden ilgiye ihtiyacı olan dürüst ve ciddi bayanlar vatsapa yazabilirsiniz 552.885.87.85..afyonlu aşk adamı

tekin

slm tanisalimi task

Işık

52 yaş bosanmis birisiyim hayatla yeniden başlamak istiyorum güven huzurlu ciddi bir şekilde karanlıktan aydınlığa el uzatirsan seninle ölüme bile giderim izmirde yaşıyorum 0551 8407013

umit

Selam…iyi bir hanim dust ariyurom. var sa arasin
WhatsApp bim
00989145944716

Visam

Selam ben Visam Almanya’da yaşıyorum yalnızım bekarım ve kendime bir bayan zayıf arıyorum ve eğer sizinde niyetiniz ciddiyse lütfen arayabilirsiniz beni WhatsApp 004917632162115

10
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x