Kayseri Canima can olacak

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Merhaba hayırlı günler dilerim adım bulent kayseri de yaşıyorum 47yaşındayım burdaki arayisim canıma can olacak sevgiye saygıya önem veren ciddi samimi olgun bir bayanla tanismak sevmek sevilmek aşık olmak istiyorum benim gibi düşünen benim gibi hisseden bir can olsun istiyorum hayatımda şimdiden teşekkürler 0543 412 80 14

Kayseri Canima can olacak
Kayseri Canima can olacak

Bana Aşkı Anlat, Aşk nedir, Aşk evliliği, Aşk Arkadaşlığı

Bugün ki makalemizin konusu bana aşkı anlat. İçimden geçenleri yazarak sizlere anlatmaya çalışacağım.

Bana anlat hadi nasıl hisseder ki aşık olunca insan kendisini. Yıldızlara bakmak gibi mi yoksa ? Ulaşılmaz mı. Nereye benzer ki karadenizin yeşiline mi yoksa uçsuz bucaksız bir denize mi ? Yoksa bir kuşa mı benzer büyüdüğü zaman uçup gider mi yüreğinden. Off öyle zor ki anlamak birşeylere benzetmek içimde kopan fırtınanın adını aşk koydum. Ben her gördüğümde sevdiğimi içimde tarifsiz bir fırtına oluşuyor içim içime sığmıyor. Sevdiğim gidince dalıp gidiyor gözlerim uzaklara farkında olmadan gözyaşlarım süzülüyor yanaklarıma. Hislerim doğrumu acaba bu yüreğimi telaşa veren şey gerçekten aşk mı ? Yada gelip geçici bir heves mi ?

Bana aşkı anlat hadi

Aşk bir çocuğa mı benzer yoksa sevdikçe sevginle mi büyür. Yaşamak mı lazım o heyecana bürünmeden bilemez miyiz. Dağlardaki çiçeklere mı benzer ki acaba bilemedim ki tatmadığım için hayal kuruyorum. Aşkı hayalimde ki gibi hissederek hareket ediyordum. Bana sorsalar ki aşk neye benzer bana aşkı anlat hadi deseler. Derdim ki aşk sele benzer öyle bir sel ki bu yüreğine girdiği zaman eskiyi senin canını acıtan ne varsa alıp götürür temizler duygu ve düşüncelerini bahar getirir yanaklarına mutluluk göz yaşların ile sular yüzünde açan gülleri. Ellerin titrer tutunca kesilir ayakların yerden sanki yere basmıyor da uçuyor gibi hissedersin.

Öyle bir şey ki o yanındayken hiç kimseden hiç birşeyden korkmazsın öyle bir güç verir ki sana dünya üzerine gelse bir adım geri atmazsın. Yüreğin aşkı tadınca dokunduğun her yerden sevgi fışkırır adeta güller açar taşlar kayalar. Koklamaya koparmaya kıyamazsın. Onun yüreği senin evindir ya hani saray da yaptırsalar altın suyunada bandırsalar o yürekte olmadıkça huzur bulamazsın duramazsın. Bana göre aşk böyle bir şeydir. Seni mutlu eden herşeyin başı ona dayanıyor ise kaynağı o ise sen aşık olmuşsun demektir. Ben böyle hissediyorum aşkı gerçekten mutluysanız sizlerde hissettiğiniz duygunun adını bilemiyorsanız aşk deyin gitsin.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x