Mersin Chat

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Mersin Chat

Mersin Chat; slm ve dua ile.. Ben Nisan 36 yaşındayım Mersin de öğretmenim. dini değerlere ve aile yaşamına çok önem veren.inançlı,dürüst,edepli,kişiliği oturmuş,karakterinden,kişiliğinden,doğru inanç ve düşüncelerinden ödün vermeyen,yaşama sevinci olan,ailesine bağlı biriyim.Allahımdan dileğim aynı bu vasıflarda birini çıkarması karşıma.Rabbim herkesin gönlünün muradını versin… Doğru kişi için Güvenilir,saygılı,inançlı biri olmalı aradıgım erkek. Evlilik dusunuyorum. Bize sunulan bu guzel ve telafisi olmayan hayatin, her anininin kiymetini bilerek yasamayi seven bir tarzim var.Karsidan beklentim de bu yonde.Umarim herkesin hakkinda hayirli olan olur. hayırlısı… Kendini çevreye ve topluma kabul ettirmenin yolu dürüst güvenilir bir yaşam biçimini sergilemekten geçer.Bireysel olarak kendini yetiştirmiş,kültürel birikim almış bunu tavır ve davranışlarında yansıtabilen bir Beyefendi !!!Şayet ver ise.

Mersin Chat, Mersin Chat sohbet, Mersin Chat sitesi, Mersin Chat siteleri, Mersin, Chat

Mersin Chat, Mersin Chat sohbet, Mersin Chat sitesi, Mersin Chat siteleri, Mersin, Chat
Mersin Chat, Mersin Chat sohbet, Mersin Chat sitesi, Mersin Chat siteleri, Mersin, Chat

Üyelik Bilgileri
Cinsiyeti Kadın
Mesleği Öğretmen
Ülke Türkiye
Şehir Mersin
İlçe Anamur
Genel Bilgiler
Boyu 1.64 cm
Kilosu 52 kg
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Ela
Saç Rengi Diğer
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lisans
Geliri 5000-6000 TL
Kimle Yaşıyor? Ev Arkadaşımla
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Çocuk İsteği İstiyorum
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Boğa
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Açık Görüşlü, Ailesine Düşkün, Arkadaş Canlısı, Ciddi, Dürüst, Eğlenceli, İyimser, Modern, Sabırlı, Sempatik, Sorumluluk Sahibi, Zeki
Konuştuğu Diller İngilizce, Türkçe
Kuran-ı Kerim Okumayı bilmiyorum ama öğrenmek istiyorum
Namaz Kılmaya çalışıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacca gitmedim
Tesettür Tesettürlü değilim
Mezhebi Hanefi

 
Mersin Chat Sohbet Muhabbet Siteleri

Akdenizin incisi Mersin Şehirimizin Tüm sakinleri için kurmuş olduğumuz mersin sohbet sitemize hoş geldiniz. Mersin Sohbet sitemiz siz Mersinde Yaşayanlara sohbet hizmeti sunmasının yanı sıra Mersinli olup mersinde yaşamayan gurbetteki mersinlilerin de bir araya gelip memleket özlemlerinin giderilmesi için kurulmuş sohbet sitesidir. Mersin sohbet sitemiz tamamen bedava sohbet sitesidir üyelik ya da ücret ödemeye gerek yoktur. ersin sohbet sitemiz Mobil Sohbet hizmetide vermektedir. Cep telefonlarınızla ya da Tabletlerinizle bağlanıp ek bir uygulama indirmeden direk olarak sohbete bağlanabilirsiniz. Bilgisayar kullanıcımızlarımız sohbete girmeniz için bilgisayarınızda Adobe Flash player programının kurulu olması gerekmektedir. Bunlar harici mersin mIRC programımızı indirip sohbet sunucumuza direk olarak bağlanabilirsiniz. mersin mIRC programımız tüm antivirüslerden kontrolü yapılmış olup siz mersinlerin güvenle kullanması için hizmetine sunulmuştur. hepinize keyifli ve seviyeli mersin chat sohbetler dileriz

Mersin Sohbet Siteleri

Mersin Chat Odaları

Bedava Sohbet Sitesi

Mersin Chat Sohbet Odaları

Sevgili Mersinliler, gönül rahatlığı ile sohbet etmeye ne dersiniz. Heyt.Net Sohbet chat ve muhabbet sunucusu olarak hepinizi bekleriz. Kullanıcı sayısı olarak her gün artan grafiğimizle, sizlere her zaman en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Heyt.Net Sohbet Chat sunucumuzda, Mersin ve ilçeleri için bir kaynaşma platformu olma yolunda ilerlemektedir. Mersinli olup da Mersin’den uzakta yaşayan arkadaşlarımız içinde, hasret giderecekleri bir ortamdır.

 

Heyt.Net Bedava Mobil Chat Sohbet Muhabbet Odaları

 

İnternet ortamında Heyt.Net Chat Sohbet Sunucumuz aracılığıyla yapacağınız sohbetler hem özel hem de genel olabilir. Üyelik ve şifre gerektirmeden, kendinize sadece bir nick oluşturarak başlayacağınız sohbetin bitmesini istemeyeceksiniz. Sizin gibi dünyanın herhangi bir yerinde sizinle aynı fikirde bir insanın sohbet ihtiyacı içerisinde olabileceğini unutmayın. Hala canınız sıkılıyor, sohbetim yarım kesilmesin, yeni kişiler tanımak ve onlarla bir şeyler paylaşmak istiyorum diyorsanız Heyt.Net Chat Sohbet sitemize girmek için zaman harcamamanız gerektiğini bilin. Kimi zaman karşımızda dertleşecek, sohbet edecek birini bulamadığımızda canımız sıkılır, Heyt.Net Chat Sohbet Sunucumuz tam size göre. Telefonla konuştuğunuzda sınırsız konuşma paketleri pahalı, diğer tarifelerde ise, kontör ve fatura sıkıntısı yüzünden hem konuşmanız yarım kalıyor hemde sohbetin en koyu yerinde sohbetiniz sonlanıyor, Heyt.Net Chat Sohbet Sitemizde böyle bir derdiniz yok. Sınırsız sayıda bedava sohbet ve gelişen iletişim teknolojileri sayesinde, dünyanın neresinde olursa olsun sizinle sohbet etmek, sizi ve kültürünüzü tanımak isteyen birilerinin olduğunu unutmayın.

 

 

Heyt.Net Sohbet Chat sunucumuzda daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Mersin kızları ve erkekleri ile tanışma imkanı bulabilirsiniz. Mersinin en gözde arkadaşlık sayfası olan, sunucumuz sizlere her zaman en iyi şekilde hizmet verecektir.Türkiye’den ve dünyadan bir çok kullanıcımızın, arkadaşlık kurmasına vesile olmaya devam ediyoruz. Sizlerde, huzur dolu bu sohbet ortamında olmak istemez misiniz, sunucumuzda muhabbetlere katılmak için, yapmanız gereken çok basit. Samimi içten dostluğun, arkadaşlığın ve kim bilir aradığınız aşki bulmak için daha fazla beklemeyin sitemize giriş yapın. Türkiye’nin İnternet’le tanıştığı günden beri Sohbet Chat siteleri var olan bir sistemdir. Dünya üzerinde ve Türkiyede Sohbet kullanıcıları oldukça fazladır. Heyt.Net Sohbet Chat Sunucusu olarak, sizlerin en rahat şekilde sohbet etmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Sohbet etmek, muhabbet etmek, Türk halkının yaradılışında vardır. Tarih boyu, sıcak kanlılığımız, misafirperverliğimiz ve güzel yüreğimizle tanınan bir milletiz bizler.

 

 

Türkiye haricinde Dünya’nın bir çok ülkesinden de Gurbetçi kardeşlerimiz bizimle olmaktadır. Sunucumuz içerisinde Radyo dinlemek ve arkadaşlarınıza müzik armağan edebilirsiniz. Süper dj kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca Oyun, Yarisma Kelime gibi odalarımızda hep eğlenip hemde oyun oynayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden, her yöresinden insanlarla arkadaşlık kurabilirsiniz birlikte vakit geçirebilirsiniz. Heyt.Net Sohbet Chat sunucumuzda daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Mersin kızları ve erkekleri ile tanışma imkanı bulabilirsiniz. Mersinin en gözde arkadaşlık sayfası olan, sunucumuz sizlere her zaman en iyi şekilde hizmet verecektir. Türkiye’den ve dünyadan bir çok kullanıcımızın, arkadaşlık kurmasına vesile olmaya devam ediyoruz. Sizlerde, huzur dolu bu sohbet ortamında olmak istemez misiniz, sunucumuzda muhabbetlere katılmak için, yapmanız gereken çok basit. Samimi içten dostluğun, arkadaşlığın ve kim bilir aradığınız aşki bulmak için daha fazla beklemeyin sitemize giriş yapın. Hepinizi sitemize bekliyoruz hayırlı chat, sohbetler diler ve keyifli müzik dinlemeler dileriz. Sağlık ve mutluluklar dileriz ayrıca bizleri tercih ettiginiz için sizlere minnettarız.

Akdeniz Sohbet, Akdeniz sohbet odaları’na Hoş Geldiniz. Akdeniz Bilgileri; Akdeniz Bölgesi, Türkiyenin yedi coğrafi bölgesinden biridir. Anadolunun güneyinde Akdeniz kıyısı boyunca uzanır. Genişliği (120-180 km) arasında değişir. Batı ve kuzey batısında Ege Bölgesi, kuzeyinde İç Anadolu Bölgesi, doğusunda Güneydoğu Anadolu Bölgesi, güneyinde ise Akdeniz bulunur. Güneydoğudan Suriye ile komşudur. Türkiye’nin başka bölgelerinde olduğu gibi Akdeniz Bölgesi’nde de bölge sınırları ile yönetim birimleri olan illerin sınırları tümüyle çakışmaz.

 

Anamur Sohbet, Sohbet Anamur, Anamur, Mersin iline bağlı bir ilçedir. Adı Yunanca Ανεμούριον = Anemourion “yel değirmeni” sözcüğünden türemiş, rüzgarlı burun anlamına gelmektedir. Antik Anemurium kenti hakikaten de Anamur burnuna çok yakın ve sürekli rüzgar alan bir noktada kurulmuştur. Bir diğer rivayet de şöyledir; Yunanlar yöreye geldiklerinde yörede rüzgara tapan pagan bir kabile yaşamakta idi. ve bu yüzden de Yunanlar kente ve yöreye Rüzgara tapanlardan esinlenerek bu adı vermiş olabilecekleri yönündedir.

 

Aydıncık Sohbet, Sohbet Aydıncık, Aydıncık, Akdeniz Bölgesinde, Akdeniz kıyısı boyunca uzanan Torosların bir kolunun yamacına kurulmuş olup, bağlı olduğu Mersin merkeze 173 km, komşu il Antalya merkeze ise 325 km. uzaklıkta bir ilçedir. İlçenin kuzeyinde Gülnar, doğusunda Silifke, batısında Anamur ilçesi, güneyinde ise Akdeniz var.

 

Mut Sohbet, Sohbet Mut, Mut’ta M.Ö. 2000 yıllarında ilk yerleşimlerin başladığı tahmin edilmektedir. Dağlık ve ovalık Kilikya olarak iki bölüme ayrılan Kilikya’nın Dağlık bölümünde, tarihte çok önemli olaylara sahne olmuş Sertavul geçidinin hemen güney ağzında kurulmuştur.Denizden ortalama yukseltisi 250-300 metre civarindadir. Bir süre Venedikli ve Kilikyalı korsanlar tarafından elden ele geçtiği, sonrasında Roma hükümetince burada uzun süreli bir hakimiyet sağlandığı söylenir. Mut ve çevresindeki Toros Dağlarının M.S. 700-800 yıllarından itibaren Orta Asyadan kopup gelen Yörük boylarına da ev sahipliği yaptığı bildirilir.

 

Pozcu Sohbet, Sohbet Pozcu. Mersinin yerlileri Türkmenler, Nusayriler (Arap Aleviler) ve Maruniler (Arap Hıristiyanlar) ‘dir. Her cemaatin kendine ait Kilise ve ibadet haneleri vardır ve kentin genelde Çamlıbel, Uray ve Pozcu gibi semtlerine dağılmıştır. Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Macit Özcan’dır.

Yenişehir Sohbet, Sohbet Yenişehir, Yenişehir Sohbet Odaları’na Hoş Geldiniz. Yenişehir, Mersin ilinin bir ilçesidir. Nüfusu 196.206 dır. Batısında Mezitli, doğusunda Akdeniz, kuzey doğusunda Toroslar ilçeleri bulunmaktadır. Yüzölçümü açısından 4 merkez ilçeden en küçüğüdür.[kaynak belirtilmeli] Ayrıca Mersin Üniversitesi merkez binaları ve Yenişehir Kampüsü ve Akdeniz’in en büyük alışveriş merkezi olan Forum AVM Mersin burada bulunmaktadır. 2010 yılında Toros Üniversitesi kurularak yüksek öğretime özel sektörde katılmıştır.

 

Silifke Sohbet, Sohbet Silifke. Silifke, Mut a 73 km, Mersine 85 km ve Gülnara 70 km mesafede, Toroslarla Akdeniz arasına kurulmuş Mersine bağlı ilçedir. Adrese dayalı nüfus sayım sistemine göre 2009 yılı toplam nüfusu 113.404 dir. Silifke nin nüfusu, yazları Susanoğlu, Taşucu, Kızkalesi gibi önemli turistik yerlere gelen yazlıkçılarla nüfusu 500.000’i geçer. Antalya ve Mersin’i İç Anadolu’ya bağlayan Silifke önemli yollar üzerindedir. Yapımı süren Akdeniz Sahil Yolu, Silifke’den geçmektedir. Silifke, 16 km kesintisiz kumsalı (plajı) ile tamamen patlamaya hazır bir turizm yeridir. Ne var ki, ilçede bir havalimanı olmaması (ilçeye en yakın havalimanı Adana havalimanı olup Silifkeye 200 km. uzaklıktadır) ve Antalya yolunun aşırı virajlı olusu nedeniyle gerekli ilgiyi görmemektedir

Bozyazı Sohbet, Sohbet Bozyazı, Türkiyenin güney ucunda Torosların eteğine kurulmuş küçük ve tipik bir Akdeniz ilçesidir. Bozyazı, kalabalık şehirlere ve tatil merkezlerine uzak olduğundan buraya henüz kitle turizmi ulaşmamış ve bu nedenle şehrin sakinliği bozulmamıştır. Bozyazı’nın kıyıları nesli çok ciddi tehlikede olan Akdeniz Foklarının önemli bir kolonisini barındırması, Bozyazı’da denizin oldukça temiz olduğunun açık bir göstergesidir. Bozyazı’da tarım alanları fazla geniş olmamakla birlikte yumuşak iklimi ve verimli topraklarıyla, Bozyazı en önemli gelir kaynağını muz seracılığı oluşturmaktadır. Bunun yanında diğer gelir kaynakları ise çilek yetiştiriciliği, yer fıstığı tarımı ve balıkçılıktır.

 

Çamlıyayla Sohbet, Sohbet Çamlıyayla, Mersin ilinin Toroslardaki küçük bir ilçesidir. Halk arasındaki diğer bir adı Namrun’dur. Merkez nüfusu kışın 5-6 bin, yazın ise 40-80 bin arasında değişir. Yaylalık bir alan olduğu için yazın çok hareketlidir. Adana, Mersin ve Tarsus’un yerlileri yaylaya buraya çıkarlar. Tarsus’tan ayrılarak 1991’de ilçe olmuştur. Doğası ve çamlıklarıyla ünlüdür. 2700 metredeki Çiniligöl ve Yazıgöl, Papazın bahçesi, Cehennemdere ve daha birçok yeri görmeye değerdir.

 

Halkkent Sohbet, Sohbet Halkkent, Mersin(içel), Toroslar Halkkent (Halkkent’in) posta kodu: 33240, Halkkent ASM HALKKENT MAH. 2996 ADA J BLOK NO:3-6, Yöresel Bilgiler. Koordinat Enlem: 36.8581° Boylam: 34.6194° Rakım: 125 metre .

 

Abone ol
Bildir
guest
6 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
burak 544 9385123

mak 544 938 5123 güven Ben Burak bayan arkadaş arıyorum uzun boylu sportif atletik biriyim sevmek sevilmek isterdim 544 938 5123 güveneceğim seveceğim bayan arkadaş arıyorumAntep maras osmanye hatay yada heyerr

Visam

Selam ben Visam Almanya’da yaşıyorum yalnızım bekarım ve kendime bir bayan arıyorum niyetim ciddi ve eğer sizinde niyetiniz ciddiyse lütfen arayabilirsiniz beni WhatsApp 004917732162115

İbrahim

Kamuda çalışıyorum .Tanışmak isterim

Fatih

Merhaba ben Fatih esmer 174 boyunda ciddi karekter sahibi sorumluluk duygusu gelişmiş olgun hoşğörü sahibi kalbi sevgi dolu bir insanım dini ve kültürel degerlerle beraber aile toplum yaşamının gereklerine göre yaşıyan efendi oturmasını kalkmasını bilen saygılı seviyeli dürüst ciddi bir insanım boş hayaller peşinden değil niyeti evlilik olan ve aile kutsalına deger veren bir bireyim Nisan hanım sizinle tanışmak konuşmak istiyorum evlilik amacı ile uygun görürseniz numaram 05415122213 uyğun olan bir vakitte arayın veya mesaj atın tanışalım isterim saygılar sunuyorum

Murat

Slm ben murat mersin yaş 38 ciddi evlilik arayan bayanlar arasın lütfen niyeti evlilik olan bayanlar arasın 05343232953 dul yada bekar farketmez dürüst olsun 05343232953

kerem

Ankaradan selamlar öğretmen kerembar1@outlook.com

6
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x