Bayan arkadas ilanlarıEvlenmek İstiyorumYabancı Bayan Arkadas AraYabancı Bayanlar

Selam ben hava

2 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Selam ben hava 0035351573265 Tanismak isteyen watshaptan yazabilir 25 yashindayim bekarim hic evlilik yapmadim aslen istanbul buyukcekmeceliyim ama shuanda geçici olarak yurt dışındayım niyetim ciddi evlilik durust guvenilir Allah’tan korkusu olan birini ariyorum

Selam ben hava
Selam ben hava

Selam ben Özlem

25 yashindayim bekarim hic evlilik yapmadim aslen istanbul buyukcekmeceliyim ama shuanda geçici olarak yunanistan selanikteyim niyetim ciddi evlilik durust guvenilir Allah’tan korkusu olan birini ariyorum sadece ciddi olanlar yazsin 0035351573265
Heyt.net’te kontrol kadınların elinde

Aşkı bulmak isteyen kadınlara müthiş bir haberimiz var: Türkiye’nin en iyi arkadaşlık sitesi Heyt.net yenilendi. Yeni Heyt.net artık çok daha güvenli ve tam kadınlara göre!

Heyt.net’te kontrol kadınların elinde

Kadınlar güvende hissetmek ister, kontrolün kendilerinde olmasını ister ancak öyle ortamlarda rahat eder. Heyt.net kadınlara böyle bir ortam sunabilmek için tasarım ve içeriğiyle tepeden tırnağa yenilendi. Binlerce kadın Heyt.net’in yeni özellik ve ayarlarından faydalanıyor, aradığı kişiyi, çok daha eğlenceli ve güvenli bir ortamda, kısa sürede buluyor. İşte Heyt.net’in size güvenliğinizi garanti eden yeni özellikleri…

 

1) Sohbet etmek istediğiniz üyeyi siz seçin!

 

Heyt.net Sohbet’i kullanarak iletişim kurmak istediğiniz kişileri siz belirleyin. İsterseniz Heyt.net Sohbet’i kapatabilir ya da sadece arkadaş listenize eklediklerinizle konuşabilirsiniz..

 

2) Uyum oranınıza bakın, kararsız kalmayın…

 

İnternet’te birini tanımak daha zormuş gibi düşünülür ama artık öyle değil! Ziyaret edeceğiniz profilin köşesinde yer alan ve ortak beklentilerinize göre hesaplanan Heyt.net Uyum Puanı sayesinde hayata bakışınızın ya da aradığınız fiziksel özelliklerin uyuşup uyuşmadığına hemen karar verebilirsiniz.

 

3) Size mesaj atabilecek ve göz kırpabilecek üyeleri siz belirleyin.

 

Gelişmiş ayarlar sayesinde size mesaj atabilecek ve göz kırpabilecek üyeleri siz belirleyin, ilgilenmeyeceğiniz kişilerle boşuna vakit harcamayın.

 

4) Hoşunuza gitmeyeni engelleyin, rahatsız eden olursa şikayet edin!

 

İlginizi çekmeyen bir üye mi var? Sizinle sürekli sohbet etmek isteyen bir gevezeye mi rastladınız? Onu hemen engelleyin! Sizinle iletişime geçemesin, sitede olduğunuzu ya da onu engellediğinizi bilmesin.

 

Heyt.net’te kontrol ve mutluluk elinizde, tadını çıkarın…

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
İbrahim ARISOY

Cidii evlilik düşünüyorum 05388988519

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x