Evlenmek İstiyorumYabancı Bayan Arkadas AraYabancı Bayanlar

Selam ben Necmiye

5 2 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Selam ben Necmiye

Selam ben Necmiye 25 yaşındayım bekarim hiç evlilik yapmadim aslen istanbulluyum şuanda geçici olarak yurt dışındayım niyetim ciddi evlilik dürüst güvenilir Allah’tan korkusu olan birini arıyorum lütfen sadece ciddi olanlar yazsin watshap 0035351573265

Selam ben Necmiye
Selam ben Necmiye

Evlenmek isterim
Bu sözü nihayet günlerde fazla duymaya başladık “Evlenmek İstiyorum”. Ülkemizdeki toplumsal ekonomik durumun değişmesi ve insanoğluımızın daha anti toplumsal olmaları kendilerine bir eş adayı bulamamalarına neden oluyor. Çünkü Türkiye içerisindeki sık çalışma şartları nedeni ile derhal derhal günümüzün kocaman bir bölümünü çalışmış olduğumız amel yerlerimizde geçiriyoruz. şayet amel yerimiz aracılığı ile kendimize bir namzet bulabildiysek, ne mesut huzurlu bizlere. Ama bulamadıysak ve kafalarımız uyuşmuyorsa belirgin bir süre sonra her gün yüzünü görmüş olduğumüz insanlar ile arkadaş, dost oluyoruz.
Bu Sebeple çevremizde en yoğun duyduğumuz tümce evlenmek istiyorum oluyor. Evlenmek istiyorsanız yapabileceğiniz biroldukça şey var. Kafi ki siz evlenmek isterim deyin. Öncelikle ana ve babanıza evlenmek isterim diyerek onlardan çevrelerinde size müsait bir bay ve kadın bulmalarını isteyebilirsiniz. Eski vakitte kalan bir töre olsa da aslabir ana baba evlatlarının evlenmek istiyorum saslıne karşılıksız kalamazlar. Ellerinden geleni yapmış olup size bir eş adayı bulmaya muavin olacaklardır.
Fakat Ana ve babanızın namzet bulma çeşidi yukarıda da söylemiş olduğimiz gibi görücü usulü dediğimiz metot ile olacaktır. Ve aslına bakarsak anne, babalarınız size bir eş değil kendilerine iyi bir gelin ve ya damat arayışına gireceklerdir. Bundan ötürü birinci önceliğiniz sizin kendi adayınızı bulmanız olmalıdır.
Eş Adayı Bulma metodları nedir
Evlenmek isterim diyenlerin kendilerine müsait bir eş adayı bulmalarının bir diğeri yolu da internetten bir eş adayı aramak olabilir. Bunun yolu da evlenmek isterim sitesi olarak da adlandırdığımız evlilik tanışma siteleri üzerinden geçer. İnternetteki evlilik sitelerine aza olarak kendinize müsait bir eş adayı bulabilirsiniz. Özellikle muhafazakâr evlilik sitelerinin bu konu için fazla iyi bulunduğunu unutmayın.
Arkadaşlarınıza Ben evlenmek isterim diyerek onların çevrelerinde de müsait eş adayları olup olmadığını sorabilirsiniz. İlk fırsatta size müsait bir eş adayı illaki bulunacaktır. Müsait bir ortam ayarlayarak bir çay bahçesinde güzel bir sohbet için fırsat ayarlayın. Naturel olarak ki yanınızda arkadaşlarınızda bulunsun tanışmanızda size destek olacaklardır.
Fakat Sizler aileniz ve ya arkadaşlarınız aracılığı ile eş adayı bulmak istemiyorsanız ve gün bünyesinde sık çalışmaktan asosyal bir birey haline gelmişseniz geriye yalnızca deva kalıyor. Geceleri işten döndükten sonrasında kendinize ayırdığınız vakit bünyesinde kahvenizi ya da çayınızı alarak bilgisayarınızın başına oturmanız ve en emin evlilik sitesi üzerinden kendinize bir eş adayı bakmaya başlamanız gerekmektedir.
Eş Talibinı da ne yazık ki karşıdan bakıp iyi mi fena mü diye anlayamayacağımız için ilk işiniz emin bir siteye aza olmak ve bu site üzerinden kendinize arkadaşlıklar edinmeye başlayarak eş adayınıza karar vermektir. Tıpkı anda ani çok şahıs ile sohbet ediyor olmanız, aksi veya yanlış bir şey icra ettiğinız anlamına gelmez. Bu noktada tanıştığınız insanoğluın bir bölümü ile belirli bir süre sonrasında anlaşamadığınızı görerek eleyeceksiniz, bir bölümü arkadaşınız olarak kalacak ve aralarından lakin bir tanesi sizin eş adayınız olmaya adalet kazanacaktır. Sizler de bu süreçte destek almak ve kendinizi emniyette sezmek istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.

Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
tekin

hollan dadan slm size nasil ulasabilirim acaba amacim tanisip yuva kurmak saygilar lutfen beni dikkate al saygilar

Visam

Selam ben Visam niyetim ciddi WhatsApp 004915225103830

Serkan

05464724674

burak 544 9385123

mak 544 938 5123 güven Ben Burak bayan arkadaş arıyorum uzun boylu sportif atletik biriyim sevmek sevilmek isterdim 544 938 5123 güveneceğim seveceğim bayan arkadaş arıyorumAnt

4
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x