Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

Sevecen05469501432

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Sevecen05469501432 Mrb sevgili bayanlar ben 42 yaşında esmer yakışıklı cevredinde sevilen bi yapıya sahibim saygılı sevecen aşka ve sevgiye değer veren biriyim. İleriye dönük saygılı sevgiyi bilen kendine güvenen dürüst bir hanfendiyle tanışmak istiyorum şimdiden selamlar05469501432

Sevecen05469501432
Sevecen05469501432

Sohbet Odaları bul

Gelişen İnternet sanal alemin de daha çok insanlarımızın eğlenmek ve arkadaşlık kurmak için seviyeli ve kaliteli sohbet sayfaları aramaktadırlar. Son zamanda daha çok kullanılan ve giriş yapılan sosyal eğlence ve aktivite siteleri olan facebook ve Twitter gibi paylaşım sitelerine insanların olan ilgisi her geçen gün daha da fazla artmaktadır.

Yazılı Java dediğimiz üyeliksiz ve ücretsiz en iyi eğlence siteleri olan sohbet odaları üzerin de kurulmuş ve en iyi şekil de sizlere arkadaşlık kurmanıza yardımcı olan her gün sayısız binlerce sohbet ve chat arkadaşlık eğlence siteleri açılmaktadır.

 

Bu sitelere Türk sohbet kullanıcıları son zaman da daha ağırlıklı bir şekil de giriş yapmaktadırlar. Bir başka alternatif sohbet siteleri olan sesli ve kameralı görüntülü sohbet siteleri. Bu siteler son zamanda vip ve görev bakımından paralı üyelik ve paralı görevler yüzünden pek sizlere tavsiye etmediğimiz bu siteler den daha sade ve güzel yazılı Java chat sohbet bedava üyeliksiz sohbet odaları siteleri önermekteyiz.

Sohbet Odası

Tabi bu sitelere girişte insanların başına neler geleceği hiç bilinmemekte. Burada insanlar eğlenmek için girmiş oldukları siteler de özel yada kanal genellerinde bin bir türlü zorluklar ve argo küfürlere maruz kalmaktadır. Yada baskılar altında skype msn telefon ev adresi yada sanal +18 üzeri bilmem bir çok istekleri bunlara katabiliriz.

 

Buradaki bizim size vermiş olduğumuz hizmet tamamen bambaşka bir şekil de seviyeli bir sohbet ve arkadaşlık kanallarımız da günün hemen hemen 24 saati sizlerin daha iyi ve güzel bir mekanda kaliteli sohbet edebilmeniz için kanalımızın çeşitli global odaların da görevli Operatör (@) görev almaktadırlar. Bunların görevi kanallın huzuru ve güvenini korumak, ve sizlerin en iyi şekil de seviyeli ve güzel kaliteli bir ortamda sohbet etmeniz için sizlere yardımcı olmaktadırlar.

 

Türkiye’nin en uygun ve sanal alemin en kaliteli online üyeliksiz Java sohbet odalarımıza sizler de google üzerin den bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Online olarak yepyeni insanlarla tanışabilir ve güzel bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Sohbet sitemiz üzerin de eğlenip bilgi paylaşım yapabileceğiniz bir mekanda sizlerin daha iyi keyifli bir şekil de eğlenebilmeniz için çeşitli oyun kanallarımız da sizlere soru cevap ve kelime türetmece oyun botlarımızla sizlere keyif dolu vakitler geçirmenizi sağlıyoruz.

 

Günlük çalıştığımız Real yaşantımızda iş çalışma ortamında üzerindeki yorgunluğu üzeriniz de atabilmeniz için sizleri de sohbet sayfamıza bekliyoruz. Burada bay ve bayanlarla kızlarla tanışabilirsiniz.

 

Eğer hayatınızda aşk anlamında bir insan yoksa ve Real de arayışta bulamadığınız en güzel sanal aşkınızı belki de sitemiz üzerin de bulabileceksiniz.

 

Hayat arkadaşınızı ve yalnızlığınızı giderecek sevgi aşk tutku yaşayabileceğiniz hayalini süslediğiniz bir aşkınızın olmasını istiyorsanız sohbet odalarımız da Türkiye ve Avrupa da yabancı ülkeler den giriş yapan kişilerle sohbet sitemiz üzerinden tanışabilirsiniz.

 

Yepyeni ve güzel kalıcı bir ortamda evinizin sıcacık ve rahat ortamında yepyeni, uzun sürecek bir dostluk ve birliktelik yaşamak ve güzel bir izdivaç kurmak istiyorsanız sizleri de seviyeli sohbet odalarımıza bekliyoruz.

 

Sitemize üye olmadan doğrudan ana sohbet sayfamız üzerin den kanallarımıza giriş yapabilirsiniz. Burada sizlere kalan tek şey kendinize bir takma isim Nick (Rumuz) dediğimiz sanal da kullanabileceğiniz takma bir isim yazarak sohbet odalarına bağlanmanız yeterli olacaktır.

 

Lütfen sohbet odalarımız da karşılıklı bir şekil de seviyeli ve ciddi dürüst bir şekil de sohbet ediniz.

 

Kanal kurallarımızdan bir kaç tanesini sizlere sıralamak istiyoruz. Bu Kurallarımız sizlerin daha iyi ve güzel seviyeli ve kaliteli bir şekil de sohbet etmeniz acısından konulmuştur.

 

Sohbet odaları kuralları

 

* Sohbet kanallarımız içerisin de asla Küfür, kötü söz argo konuşmak yasaktır.

 

* Karşınızdaki insanları rahatsız edecek hal ve hareketler de bulunmak yasaktır.

 

* Kanal genelinde skype yada Tel numarası istemek ve bırakmak yasaktır.

 

* Başka site reklamları ve facebook Twitter vermek yasaktır.

 

* Bayan ve Erkek kullanıcılarımıza seviyeli bir hareket haricin de bulunmak tehdit etmek yasaktır.

 

* Siyaset politika gibi sohbet’ler din dil ırk mezhep ayrımı yapmak kesinlik le yasaktır.

 

Bu kurallara herkesin uyulması gereklidir. Kurallara uymayanlar sitemiz kanallarımız dışına atılmakta. İp Numaraları banlamaktadır.

 

Bu kurallarımız sizlerin güvenliği içindir.

Sohbet Odaları, Sohbet Odası, Sohbet Odaları bul, Sohbet Odaları arama, Sohbet, Odaları

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x