Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

Sevgi saygı hoşgörü sadakât

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Sevgi saygı hoşgörü sadakât

Sevgi saygı hoşgörü sadakât olan bir kadın arıyorum. Ben Ümit Gökçe İnsanı değerleri taşıyan vede değerveren bir hanfendiyle mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak isterim

Sevgi saygı hoşgörü sadakât
Sevgi saygı hoşgörü sadakâtÇanakkale Arkadaş Sitesi

Merhaba sevgili makale okurları. Bugün sizlere insanların konuşarak muhabbet etmenin bir diğer yönü de. Çanakkale Arkadaş Sitesi nde Arkadaş etmek bunun beraberin de yazarak Arkadaş etme ve bundan keyif alarak zaman geçirme nerelerde nasıl olduğunu anlatmak istiyorum.

Günümüzdeki teknoloji bizleri her gün bir adım daha öteye bilmediklerimizi öğrenmeye yardımcı oluyor.

Bu sayede hiç bir konuda bilgi karanlıkta kalmıyor.

Bizler konuşarak birbirimizi anlayan canlılar olduğumuz için Arkadaş etmeyi anlatmayı dinlemeyi severiz.

80 li yıllardan günümüze kadar gelen ve o güzelliğini bozmayan bir arkadaşlık kurma edinme platformunu sizlere tanıtmak istiyorum Chat Türkçe anlamı Arkadaştır.

O yıllarda Çanakkale cihazların olmadığından sadece bilgisayar aracılığı ile katılıp,arkadaş edinmek için yazdığımız kendimizi orada özgürce ifade edebildiğimiz bir yerdi. günümüzde hala ilk gün ki gibi yerini korumakta.

Çanakkale dünya

Burada insanlar sadece yazdıklarından ibaretlerdi görüntü ses vs gibi şeyler olmadığından kendilerini daha güvende hissettikleri için Arkadaşları de ona göre akıcı ve eğlenceli.

Bu huzuru eğlenceyi keyifli Arkadaşı sizde yaşamak ister misiniz eğer düşünceniz Çanakkale Arkadaş sitesi katılmak ise hiç durmayın kaybedecek bir şeyiniz yok.

Ne olduğunu neler yazılıp neler ile alakalı Arkadaş edildiğini görmek inanın sizlerinde kafasında bir takım şeylerin yerini değiştirecektir.

Amacı sadece Arkadaş boş zamanlarınızı değerlendire bileceğiniz güzel bir ortam sizleri bekliyor. Çanakkale Arkadaş sitesi Tek tuş ile katılma fırsatını sizlere sunuyor kaçırmayın.

Sınırsız ve eğlenceli zaman geçirmek artık ücretsiz ve çok basit. Giriş bölümünde nick alarak devam ederseniz sizi Arkadaşın göbeğine götürecektir.

Önceliği saygı olan sitemizin sizler de birer üyesi olmaya ne dersiniz. Katılım gösteren arkadaşlara şimdiden keyifli Arkadaşlar.

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x