Erkek Arkadaş ilanlarıEvlenmek İsteyen Erkekler

Sevmeyi bilene sevgiyi ver Allahım

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Sevmeyi bilene sevgiyi ver Allahım

İstanbul Sultanbeyli den ismin Ünal 33 yaşındayım aslen Sinopluyum 1.60 boy 50 kiloyum. Aslen Sinopluyum ilaç fabrikasında makina teknisyeniyim.Sevmeyi bilene sevgiyi ver Allahım. Bu zamana kadar aradığımı bulamadım buldum sandım bazen ama yanildim yada nasip olmadı diyelim…

Tek istediğim gerçek yalansız dürüst efendi biri insan gibi insan evladı olsun tanımak istiyorum.. herşeyden önce kalbi temiz merhameti olsun istiyorum… WhatsApp 05419573157

Sevmeyi bilene sevgiyi ver Allahım
Sevmeyi bilene sevgiyi ver Allahım

Sevmeyi bilene sevgiyi ver Allahım

Sevmeyi bilene sevgiyi ver Allahım Allah’ım

Ben elimden gelenleri yaptım

Elimden gelmeyenler için elimi sana açtım

Bizlere iyi insanları ömrümüze nasip eyle Rabbim..🤲

(İstanbul Sultanbeyli yaş 33 aslen Sinopluyum)Farklı insanlarla tanışmak ve arkadaş etmek için insanlar mobil arkadaş odaları üye olmaktadır.Özellikle boş vakitlerinde güzel vakit geçirmek isteyenler ücretsiz bir şekilde sitemize üye olabilirler.Herhangi bir uygunsuz davranışa izin verilmediği ve hemen müdahale edildiği üyelerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.insanları rahatsız eden durumlar sıklıkla görülmektedir.Sitemiz bu özelliğiyle rakiplerinden bir adım öne geçmektedir.

 

 

 

Özellikle bayan üyelerin daha fazla sözlü tacize uğradığı mobil arkadaş sitelerinde birçok tatsız durum gerçekleşmektedir.Sitemiz ekibinin aldığı güvenlik önlemleri ile birlikte bu tür vakalara kesinlikle izin verilmemekte ve insanların kendilerini rahat hissedeceği bir ortam yaratılmaktadır mobil evlilik yapmanın zevkine sonuna kadar varan üyeler herhangi bir tereddüt yaşamamaktadır.

 

Yeni insanlar tanımak isteyen ve arkadaş etmeyi seven herkesi sitemize üye olması için davet ediyoruz.arasında fark yarattığımızı üye olduktan sonra anlayacaklarını beklediğimiz yeni üyeler zamanla kendilerini mobil arkadaş içinde bulacaklar.Türkiye’nin farklı illerinden kullancıları bir arada birleştirerek, uzun soluklu dostlukların, ilişkilerin temellerinin atılmasını sağlayan bir arkadaş platformudur.Binlerce bay ve bayan kullancıların birbirleriyle tanışıp arkadaşlık kurma fırsatını sunmaya devam ediyoruz.

 

Etiketler MOBIL ARKADAŞ ODALARI, MOBIL EVLİLİK, MOBIL ARKADAŞ, MOBIL ARKADAŞ ODALARI

İnternet siteleri insanların farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik oluşturan alanlardır. Bu alanlar internetin yaygınlaşması ile birlikte çok daha fazla kişiye ulaşmaya başlamıştır.Özellikle arkadaşlık ve evlilik siteleri alanında yayın yapan siteler en popüler olanlar arasında gösterilebilir.Bunun nedeni insanların canlı bir şekilde bilgisayar veya telefon aracılığı ile konuşmaya ihtiyaç duymasından kaynaklanmaktır.

 

Bu alanın dışında ise oyun, haber ve sosyal medya sitelerinin çok revaçta olduğu söylenebilir. Sosyal medya sitelerinde kişiler yaşadıkları olayları fotoğraflamak veya anılarını paylaşarak arkadaşları veya tanımadıkları insanlara ulaştırma yoluna gitmektedirler. Bu alandan yaptığı paylaşımlar ile fenomen haline dönüşen bir çok insanın olduğu bilinmektedir evlilik odaları kelimesinin dünyada yayılmasının en büyük etmeni kuşkusuz bilgisayarlardır.

Bilgisayarlar sayesinde insanlar bu siteleri keşfettiler ve kullanılır hale geldiler.Ancak yeni arayışlar içinde olan girişimciler ve bireysel girişimciler daha modern ve daha fazla özellik bulunduran sayfa yapıları oluşturmayı başardı.Oluşturulan bu sayfalar evlilik sitesi kullanan kullanıcıların oldukça azalmasına neden oldu. Kuşkusuz bunun en önemli nedeni oluşturulan sayfaların kullanıcıları artık tatmin etmemesinden kaynaklanıyor.Çok fazla özellik barındırmayan bu siteler diğer sayfa yapıları ile kıyaslandığı zaman çok sade ve zamanın gerisinde kaldıkları söylenebilir.

 

Diğer yandan akıllı telefonlar ile birlikte dünyamıza girmiş olan android uygulamalar da önemli bir faktör olarak değerlendirmelidir. Bilgisayarları insanlar yanlarında taşıyamıyorlar ancak bu akıllı cihazları gittikleri her yere götürme imkânlarına sahipler. Bu cihazlara yüklenen arkadaş programları ile anlık iletişimler kurabilme ve paylaşımlar yapabilmektedirler.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Belirtmek istemiyorum

0555 621 35 28

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x