Bayan arkadas ilanlarıEvlenmek İstiyorum

Simay ciddi evlilik

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Merhaba ben simay yaşim 23 niyetim ciddi evlilik nasipse ileriye donuk sende.ciddiysen Ara numaram 0035351573265

Simay ciddi evlilik
Simay ciddi evlilik

Ciddi evlilik

Ciddi evlilik

Merbaba Ben simay niyetim ciddi ileriye dönük tanışmak nasipse evlilik ciddiysen Ara numaram 0035351573265

Ciddi evlilik
Ciddi evlilik

KAMU Evlilik Nedir?
“Evlenmek kolay peki ya denginizi bulmak” sloganıyla 2011 de yola çıktık. Memur evlilik sitesi BİREVLİLİK.COM, kamudan eş arayanların buluştuğu bir evlilik platformudur. Hem duygusal hem de mantıklı bir evlilik arıyorsanız doğru evlilik sitesine geldiniz. Tabi ki sadece memur yada yeni adı ile kamu personeli olmanız gerekmiyor. Hem kamu hem de özel sektör çalışanları bu sitede tanışıp evleniyor.

Neden Kamuya Yönelik?
Günümüzde kamuda çalışmanın, özel sektöre göre sosyal haklar bakımından daha avantajlı olduğu bilinen bir gerçektir; ancak kamu çalışanlarının da eş durumu tayin hakkı, mecburi hizmet yada rotasyon görevi gibi nedenlerle evlenemedikleri de diğer bir gerçektir. Bu siteyi hayata geçiren bizler de kamu çalışanı olarak bu zorlukları yaşadık ve hala yaşıyoruz.BİREVLİLİK.COM sanal ortamı daha gerçekçi hale getirirerek kendinize en uygun eşi bulmanızı sağlamayı amaçlıyor.

BİREVLİLİK.COM nedir?

“Evlenmek kolay peki ya denginizi bulmak” sloganıyla 2018 de yola çıktık. Memur evlilik sitesi BİREVLİLİK.COM, kamudan eş arayanların buluştuğu bir evlilik platformudur. Hem duygusal hem de mantıklı bir evlilik arıyorsanız doğru evlilik sitesine geldiniz. Tabi ki sadece memur yada yeni adı ile kamu personeli olmanız gerekmiyor. Hem kamu hem de özel sektör çalışanları bu sitede evleniyor.

BİREVLİLİK.COM geliştirme ekibimiz, sizler gibi benzer sıkıntıları yaşayan çalışanlardan oluşuyor; kimi öğretmen, kimi doktor kimi özel sektör çalışanı.

BİREVLİLİK.COM sanal ortamı daha gerçekçi hale getirirerek kendinize en uygun eşi bulmanızı sağlamayı amaçlıyor.

BİREVLİLİK.COM aradığınız kişi hakkında doğru bilgi edinmenizin yanında, meslek bilgilerini öğrenmek, eş durumu tayini hakkı, mesai saatleri, gelir durumu ve askerlik durumu gibi konularda da fikir sahibi olmanızı sağlayan ciddi bir evlilik platformudur.

Neden kamuya yönelik bir evlilik sitesi?
Neden kamuya yönelik bir evlilik sitesi?Günümüzde kamuda çalışmanın, özel sektöre göre sosyal haklar bakımından daha avantajlı olduğu bilinen bir gerçektir; ancak kamu çalışanlarının da eş durumu tayin hakkı, mecburi hizmet yada rotasyon görevi gibi nedenlerle evlenemedikleri de diğer bir gerçektir. Bu siteyi hayata geçiren bizler de kamu çalışanı olarak bu zorlukları yaşadık ve hala yaşıyoruz

Sadece kamu çalışanları mı üye olabiliyor?
Sadece kamu çalışanları mı üye olabiliyor?Tabi ki hayır, kalbinizin kime sıcaklık hissedeceğine ancak kendiniz karar verirsiniz. Bizim amacımız aynı zorlukları yaşayan, aynı ortak noktaları olan kişileri biraraya getirmek.Diğer evlilik siteleri gibi eş seçiminizi biz değil siz yapıyorsunuz.

Üye profilleri gerçek mi?
Üye profilleri gerçek mi?Üye profilleri titizlikle kontrol edilmektedir. Tutarsız ve yanlış bilgi içeren sahte profil sahiplerinin sisteme tekrar girmesi engellenmektedir. Maddiyat uğruna kaliteden asla ödün vermiyoruz. Üyelerle ilgili her türlü şikayetinizi bizlere anında iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

Ne kadar ciddi?
Ne kadar ciddi?Birevlilik sağladığı hizmetle sizin kriterlerinizi sizin seçmenizi sağlar.Kişilerin meslek bilgilerini girmesi zorunludur,üye olduktan sonra hizmetin tüm basamaklarının hedeflerinize yönelik olduğunu göreceksiniz.

Ne Kadar Ciddi?
Memur Eş sağladığı hizmetle sizin kriterlerinizi sizin seçmenizi sağlar.Kişilerin meslek bilgilerini girmesi zorunludur,üye olduktan sonra hizmetin tüm basamaklarının hedeflerinize yönelik olduğunu göreceksiniz.Üye profilleri titizlikle kontrol edilmektedir. Tutarsız ve yanlış bilgi içeren sahte profil sahiplerinin sisteme tekrar girmesi engellenmektedir. Maddiyat uğruna kaliteden asla ödün vermiyoruz. Üyelerle ilgili her türlü şikayetinizi bizlere anında iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

Memur-Kamu çalışanlarına özel eş arama ve ciddi evlilik sitesi

ciddi evlilik sitesi Ciddi evlilik sitesi
Memur evlilik sitesi sevgili, arkadaşlık ,dostluk ya da çöpçatan hizmeti veren bir websitesi değildir. Sitemiz ciddi evlilik sitesi misyonu taşıdığından kayıt olan tüm kullanıcılarımızın amaçlarının eş bulma ve evlilik olması gerekmektedir.

Gerçek Profiller Gerçek Profiller
Üye profilleri editörlerimiz tarafından 7/24 titizlikle kontrol edilmektedir. Tutarsız ve yanlış bilgi içeren sahte profil sahiplerinin sisteme tekrar girmesi engellenmektedir.

Sesli, yazılı ve Görüntülü Sohbet İmkanı Sesli ve Görüntülü Sohbet İmkanı
Onay verdiğiniz adaylarınızla sesli ve görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Eş arayanlar, adayları ile ücretsiz sesli sohbetler yapabilirler.

Anlık Mesajlaşma ve Sohbet Anlık Mesajlaşma ve Sohbet
Adaylarınız ile anlık çevirimiçi sohbetler yapabilirsiniz. Sohbet modülünü kullanıcı ayarları bölümünüzden kişiselleştirebilirsiniz.

Profil Gizliliği Profil Gizliliği
Profil detaylarınız ve resimleriniz Google ve benzeri arama motorlarında listelenmez. Dilerseniz profilinizi site içi profil aramalarına kapatabilir, yalnızca sizin belirlediğiniz adaylar ile iletişim halinde olabilirsiniz.

7/24 Destek 7/24 Destek
Tüm soru ve sorunlarınız için bizlere yardım menüsü kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Tekin

Hollanda dan slm lütfen cıddı üşen çağrı at 0031645995053

Visam

Selam ben Visam Almanya’da yaşıyorum yalnızım bekarım ve kendime bir bayan arıyorum niyetim ciddi ve eğer sizinde niyetiniz ciddiyse lütfen arayabilirsiniz beni WhatsApp Nürnberg 004917632162115

Vahit

Selamünaleyküm en Vahit Almanya’da yaşıyorum yalnızım bekarım kendime gerçekten bir hayat ya da aşağı arıyorum niyetim ciddi Allah şahidim bende yalan yok yalan da sevmem hayır siz de kendinize güveniyorsanız Bey hazırsanız yuva kurmaya ve kendinizi kendinize bir hayat yoldaşı arıyorsanız Allah’ın izniyle ve düşünüyorsunuz isterseniz bu da benim numaram WhatsApp numaram bütün saygım da sevgimle sizinle sohbet etmeye hazırım ben hiç ki de içmem sigara da içmem 004917632162115 teşekkürler

3
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x