Bayan Arkadas BulBayan arkadas ilanlarıBayanlarla SohbetBoşanmış BayanlarŞehir Şehir Bayan ArkadasSevgili arıyorumTürkiyeden Bayan Arkadaş

Sosyal Sohbet Ortamı

4 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Sosyal Sohbet Ortamı

Sosyal Sohbet Ortamı, Tanıtımı : SAKİN VE İÇİ HUZUR DOLU OLAN BİRİSİYİM İSMİM ZÜMRÜT İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ’NDE YAŞIYORUM 37 YAŞINDAYIM TEK DERDİM SAĞLAM BİR İLİŞKİ TUTTURAMAMIŞ OLMAM O KONUDA BASİRETSİZİM ASLINDA RUMUZUMU BASİRETİ BAĞLI OLARAKMI DEĞİŞTİRSEYDİM 🙁 AŞKIN VE SEVGİNİN DEĞERİNİ BİLENLERDENİM VE SEVECEĞİN BİR İNSANI BULDUYSAN ONA SIMSIKI SARILACAKSIN ÇÜNKİ EN DEĞER VERDİĞİN ŞEY OLAN SEVGİN ONUN ELLERİNDEDİR KAYBEDERSEN BÜTÜN HAZİNENİ KAYBETMİŞSİN DEMEKTİR.
Aradığı özellikler : NE BİLİYİM BENİ GÜLDÜRSÜN EĞLENDİRSİN SEVİMLİ CANA YAKIN BİRİSİ OLSUN BOL BOL EĞLENELİM BERABER MUTSUZLUK OLMASIN KİTABIMIZDA. KENDİMİ TANITTIĞIM BÖLÜM BENİ YETERİNCE ANLATIYOR VE ORDAN NASIL BİR ERKEK OLMALI SORUSUNUN CEVABINADA KOLAYCA ULAŞABİLİRSİN DUYGUSALLIK VE SEVGİ ÖN PLANDA OLMADIKÇA YAŞANILAN VE YAŞATILAN ŞEYLERİNDE GÖZÜMDE HİÇ BİR DEĞERİ OLMAZ.

Sosyal Sohbet Ortamı, Sosyal Sohbet
Sosyal Sohbet Ortamı, Sosyal Sohbet

Cinsiyet : BAYAN
Medeni hali : Bekar
Eğitim durumu : Üniversite mezunu
Mesleği : Diğer
Boyu : 1.60 – 1.70 arası
Kilosu : 50 – 60 arası
Yaşadığı ülke : Türkiye
Yaşadığı şehir : İstanbul
Tanıtımı : SAKİN VE İÇİ HUZUR DOLU OLAN BİRİSİYİM TEK DERDİM SAĞLAM BİR İLİŞKİ TUTTURAMAMIŞ OLMAM O KONUDA BASİRETSİZİM ASLINDA RUMUZUMU BASİRETİ BAĞLI OLARAKMI DEĞİŞTİRSEYDİM 🙁
Saç rengi : Kumral
Göz rengi : Kahve
Bağımlılıkları : BAĞIMLILIĞI YOK
Aradığı özellikler : NE BİLİYİM BENİ GÜLDÜRSÜN EĞLENDİRSİN SEVİMLİ CANA YAKIN BİRİSİ OLSUN BOL BOL EĞLENELİM BERABER MUTSUZLUK OLMASIN KİTABIMIZDA.
Aradığı cinsiyet : ERKEK

Sosyal Sohbet

İnsan, sosyal bir varlıktır. İnsan olmanın temelinde toplumsal olmak ve sosyalleşme güdüsü yatmaktadır. Günümüzde insanlar gerek içlerini döküp şu demek oluyor ki dertleşerek rahatlamak gerekse yeni insanoğlu tanıyıp sosyalleşmek için söyleşi etmektedirler. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu işlevi yerine getiren birçok sayfa vardır. Bu sayfalar arasındaki rekabet de her geçen gün artmaktadır.

Bu kadar rakibin içinde sivrilebilmek için satın alan memnuniyetinin baz alınması ve bir misyon haline getirilmesi gerekmektedir. Sitemizde söyleşi konusuyla ilgili satın alan memnuniyeti her daim bir fakatç haline getirilmiş ve sağlıklı bir muhabbet ortamı yaratılmaya özen gösterilmiştir. Sayfa güzel bir ara yüz ile insanoğluı karşılamaktadır. Takma ad ve şifre ile bağlanıp kaliteli paylaşımlarda bulunmak ve hem derdinizi anlatmak aynı zamanda sosyalleşmek adına biroldukça toplumsal aktiviteye katılabilirsiniz.

Bizim mekan söyleşi odaları sosyal ortam da her vakit sizinledir.

Sosyal Sohbet Ortamı, Sosyal Sohbet
Sosyal Sohbet Ortamı, Sosyal Sohbet

Odalarımızda her şey kullanıcılarımız için ayarlanmıştır. Kötü paylaşımlarda bulunmak ve küfür etmek, kullanıcılarımıza herhangi bir tehdit unsuru olabilecek ifadelerde bulunmak kesinlikle yasaktır. Buradaki fakatç müşterilerimizin güven ortamı oluşturabilecek bir çerçevede muhabbet etmelerini sağlamaktır. Renkli bir ara yüz ile müşterilerimiz paylaşımlarda bulunurken eğlenmeleri de fakatçlanmıştır.

Tüm bu saydığımız özellikler göz önüne alındığında sitemiz siz değerli kullanıcılarımız için hakkaten güvenli ve sohbet kıymeti açısından kaliteli sohbetler edebileceğiniz bir yer olarak tanımlanabilir. Hem eğlenmek eğlenirken de yeni insanlar tanıyıp sosyalleşmek isteyen bir kişi için renkli ara yüzüyle ve birbirinden farklı aktiviteleriyle sayfamız kullanıcılarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Ugurrkony05068475837

Konyadan ciddi bayan arkadas arıyorum Selam konyadan bekarım 29 yasım 172 boyum 68 kilom esmerim ciddi 05068475837 tanısmak isteyen kızlar arasın ben konya merkezde yasıyorum

Merve

Öncelikle Ben Merve Arkadaşlar Mobil Den Boş Boş Ekrana Bakarken Birden Canım Sıkıldı Ve Sohbet Diye Arama Yaparken Birden Bu Sayfayı Buldum Ve Sohbet Etmeye Başladım Ve Sohbete Öyle Bir Dalmışım Ki Zamanın Nasıl Geçtiğini Anlamadım Bile Arkadaşlar Demem O Ki Sohbeti Güzel İnsanları Saygılı Bir Ortamı Var Siz Değerli Arkadaşlarımı Da Bekliyorum Iyi Günler

2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x