Sugar babe-baby arıyorum

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Sugar babe-baby arıyorum

Merhaba, 35 yaşında istanbulda yaşayan bir doktorum. Boyum 1.84, kilom 89. Yakışıklı olduğum söylenir. Çok yoğun bir tempoda çalıştığım için bunalmış durumdayım. Beni rahatlatacak, eğlendirecek ve karşılığında maddi destek sağlayacağım bir sugar– baby arıyorum. Tercihen öğrenci olması tercihimdir. Sosyokültürel olarak bana uyum sağlayabilecek bir entelektüel kapasiteye sahip genç kızları bekliyorum. Görüşmeler için 1000 TL gibi bir maddi destek planlıyorum. İlgilenen bayanların insta nidrammss adresinden benle iletişim kurmalarını bekliyorum.

 

Sugar babe-baby arıyorum
Sugar babe-baby arıyorum

Sugar babe-baby

Merhaba, 35 yaşında istanbulda yaşayan bir doktorum. Boyum 1.84, kilom 89. Yakışıklı olduğum söylenir. Çok yoğun bir tempoda çalıştığım için bunalmış durumdayım. Beni rahatlatacak, eğlendirecek ve karşılığında maddi destek sağlayacağım bir sugar- baby arıyorum. Tercihen öğrenci olması tercihimdir. Sosyokültürel olarak bana uyum sağlayabilecek bir entelektüel kapasiteye sahip genç kızları bekliyorum. Görüşmeler için 1000 TL gibi bir maddi destek planlıyorum. İlgilenen bayanların insta nidrammss adresinden benle iletişim kurmalarını bekliyorum.

 

Bayan arkadaş-

İstanbulda yaşayan genç bir sugar baby arıyorum. 35 yaşında Yakışıklı ve fit biriyim. Mesleğim ve sosyokültürel düzeyim iyidir. Her görüşme için 1000 TL gibi bir bütçe ile sugar baby mi desteklerim. İyi anlaşacağımıza eminim ilgilenen genç ve güzel kızları bekliyorum. İnsta: nidrammss

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x