Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

Turan Kayseri 05523367078

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Turan Kayseri 05523367078

Turan Kayseri 05523367078 Mrhb ben turan kayseriden 175 boyundayim 35 yas 70 kilodayim minyon tipli yaşımı gostermeyen insancıl vede olgun biriyimdir Uzun süreli sadık samimi bir dost bir arkadaş vede bir sırdaş iliski kurabilecegim benim gibi düşününen Kayserili bir bayanla bu adımı atmak vede başlamak istiyorum amaç her ne olursa olsun yalansız vede samimiyetin önemli bir yeri olmasını isterim arayisim daldan dala konan bir arkadadlik değildir sadece bir kişiyle konuşup ne yaşayacaksak onunla yaşamak ne paylaşacaksan onunla paylaşmak istiyorum gizlilik güven samimiyet güvenle bana ulaşabilirsiniz 05523367078

Turan Kayseri 05523367078, Turan Kayseri

Turan Kayseri

Mrhb ben turan kayseriden 175 boyundayim 35 yas 70 kilodayim minyon tipli yaşımı gostermeyen insancıl vede olgun biriyimdir Uzun süreli sadık samimi bir dost bir arkadaş vede bir sırdaş iliski kurabilecegim benim gibi düşününen Kayserili bir bayanla bu adımı atmak vede başlamak istiyorum amaç her ne olursa olsun yalansız vede samimiyetin önemli bir yeri olmasını isterim arayisim daldan dala konan bir arkadadlik değildir sadece bir kişiyle konuşup ne yaşayacaksak onunla yaşamak ne paylaşacaksan onunla paylaşmak istiyorum gizlilik güven samimiyet güvenle bana ulaşabilirsiniz 05523367078

Turan Kayseri 05523367078, Turan Kayseri
Turan Kayseri 05523367078, Turan Kayseri


Kayseri Evlilik Sitesi

Kayseri evlilik sitemizde Javasız evlilik edip bedava arkadaşlıklar edinebilirsiniz

 

 

Kaliteli Kayseri Chat Evlilik Muhabbet Siteleri

Sevgili Kayserililer evlilik sitemizde evlilik edip yeni arkadaşlıklar kurmaya ne dersiniz. Kayseri Evlilik Sitemizde Kayseriler için hazırlamış olduğumuz arkadaşlık platformudur. Kayseri’den uzakta yasayan ve memleket özlemi çeken tüm kayserli insanlar için harika bir ortamdır. Kayseri Muhabbet Odalarında rahatlıkla seviyeli evlilik edip doğru arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Kayseriler için Kayseri Evlilik imkanı sunan sitemiz tamamen siz Kayserilerin Kayseri Chat sitemize bilgisayarlarınızla bağlanıp evlilik etmenin yanı sıra cep telefonlarınızla tabletlerinizle de bağlanıp Mobil Evlilik edebilirsiniz mobilden bağlanan kullanıcılarımız sitemizde evlilik etmek için hiç bir eklentiye programa gerek yoktur. Bilgisayardan sitemize bağlanan kullanıcılarımız içinde Kayseri Mirc programımız bulunmaktadır Kayseri MIRC programımız tüm virüs programları tarafından kontrol edilmiş olup siz değerli kullanıcılarımız için ücretsiz olarak kullanmaya sunulmuştur.

 

 

 

Kayseri Evlilik Siteleri

Birevlilik.com Hoş Geldiniz, Kayseri Evlilik olarak tüm Kayserili Hemşerilerimize Kayseri Evlilik ortamı sunmaktayız. Birevlilik.com Google Arama Kelimeleri Kayseri Evlilik, Kayseri Chat ve evlilik Odaları’dır. Birevlilik.com Kayseri Evlilik ve üyeliksiz Evlilik Sitemizde yeni Arkadaşlık Ve insanlar Tanımanıza Yardımcı Olmaktadır.

 

 

Birevlilik.com Kayseri evlilik odaları olarak Siz Değerli Kullanıcılarımıza Seviyeli, Kaliteli ve Düzeyli bir ortamda chat edebilmeniz için evlilik kurallarımıza Lütfen uyalım. Kurallara uymadığınız taktirde, gerekirse yetkili server operatörleri sizleri kanal Odaları’ndan atma hakkına sahip olduğunu hatırlatırız. iyi evlilikler Dileriz

Kayseri Evlilik Odaları’nda kullanabileceğiniz irc komutları ve nick kayıt, kanal kayıt gibi açıklamaları #help veya #operhelp Kanalında bulabilirsiniz. Ayrıca bir yardım için kanal içinde yetkililerden de yardım isteyebilirsiniz. Sitemizden canlı evlilik Odaları’na girerek doyumsuz çet yapabilirsiniz, Kayseri Evlilik arasında çalışmalara devam ediyoruz.

 

Kayseri İlçeleri evlilik

Melikgazi Evlilik, Melikgazi evlilik odaları ve Melikgazi Bilgileri: Kanalında bulabilirsiniz. Ayrıca bir yardım için kanal içinde yetkililerden de yardım isteyebilirsiniz. Melikgazi Kayseri ilinin 5 metropol ilçesinden biri. Lütfen Kurallara uyalım iyi evlilikler dileriz.

Develi Evlilik ve Develi Bilgileri: Develi, Kayseri ilinin il merkezinden sonraki en büyük yerleşim yeri olup, İç Anadolu Bölgesi’nin Orta Kızılırmak bölümünde bulunmaktadır. Eski adı Everek’tir. Erciyes Dağı’nın 6 km güneyinde kurulmuştur. Bugünkü sınırları; doğusunda Tomarza İlçesi ve Adana İlinin Tufanbeyli İlçesi, güneyinde Yahyalı İlçesi ile Adana İlinin Saimbeyli ve Feke İlçeleri, batısında Yeşilhisar İlçesi, kuzeybatısında İncesu İlçesi yer alır. 1926’ya Kadar Kozan’a Bağlı Olan Develi Kozan İlinin 1926’da İlçeye Dönüştürülmesiyle Kayseri’ye Bağlanmıştır.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x