Ücretsiz Arkadaş Bulma Sitesi

ücretsiz arkadaş bulma sitesi, bedava arkadaş bulma sitesi, ücretsiz arkadaş bulma siteleri,

Ben Reyhan 45 Yaşındayım. Konyada Yaşıyorum. Daha Burada Ücretsiz İlan verdım. Iktisat mezunuyum kendime uygun ciddi düşünen biriyle evlenmek istiyorum . O kişide ıktisat mezunu olsa daha iyi olur .veyatabi bana saygısıda olucak…..
Ne arıyorum: Kendime göre uygun biriyle evlenmek istiyorum eli yüzü düzgün ahlaklı birini arıyorum…oturmasını kalkmasını bilen ahlaklı bir kişiyi arıyorum fesat insanları hiç sevmem

ücretsiz arkadaş bulma sitesi, bedava arkadaş bulma sitesi, ücretsiz arkadaş bulma siteleri,
ücretsiz arkadaş bulma sitesi, bedava arkadaş bulma sitesi, ücretsiz arkadaş bulma siteleri,


Gözlerim: Kahverengi
Saçım: Koyu Kahverengi
Puanım: Atletik
Kilom: 51-55 kg (100,3 – 121,3 lbs)
Hayat
Beslenmem: Beni sağlıklı besle
Sigara içme durumum: Hayır, asla
İçme alışkanlığım (alkol): Hayır.
Çocuklarım: çocuğum yok
Eğitim seviyem: Bakalorya / (uzman) Hochschulreife
Mesleğim: Eğitim
1. Yabancı Dil: Arapça
2. Yabancı Dil: Hollandaca
Diğer dil: Arapça
Din
Duam: Günde beş defa
Kuran okur musun: Bazen
Dönüştürüyor musunuz?: Hayır.
İlgi Alanları
Hobilerim: Spor, Seyahat, Yemek Yapma, Alışveriş, Diğer

1/3 su bardağı soya sosu
1 (adet ufak boyasız bambu amerikan servis (suşiyi düzgün sarabilmek için kullanacağız)

ücretsiz arkadaş bulma sitesi, bedava arkadaş bulma sitesi, ücretsiz arkadaş bulma siteleri,
ücretsiz arkadaş bulma sitesi, bedava arkadaş bulma sitesi, ücretsiz arkadaş bulma siteleri,

Suşi Tarifi
01 Pirinçleri derin bir kapta soğuk suyla iyice yıkayıp, süzün. Kaynatmış olduğunuz suya tuzu, sirkeyi ve pirinçleri ekleyin. Pirinçler yumuşayana kadar, yaklaşık 12-15 dakika, ara ara karıştırarak haşlayın. Pirinçleri süzüp, geniş bir tepsi ya da kaba yayarak soğumalarını sağlayın.
02 Maki (Rulo) Suşi için, Bir noriyi bambu amerikan servis üzerine koyun. Norinin size yakın tarafına yaklaşık 6 cm genişliğinde ve yarım cm kalınlığında suşi pilavını yayın. Norinin size yakın tarafına, pilavın üzerinde 1 cm boşluk bırakarak malzemenizi yerleştirin. Suşiyi, bambu amerikan servis yardımıyla, yaklaşık 3 cm çapında, tam bir tur, sarın. Norinin kalan kısmını bir makas ya da bıçak yardımıyla kesin. Rulo halindeki suşiyi keskin bir bıçak ile 6 eşit parçaya bölün. Kenarlarının düzgün görünmesi için uçlarını kesebilirsiniz.

03 Sake (Somon) Abocado (Avokado) Nigiri (Sıkma) Suşi için, Yaklaşık 5 cm uzunluğunda ve 1,5 cm kalınlığında hazırlanmış pilavın üzerine 2 cm kalınlığında dilimlenmiş somon fileto parçasını koyun. Somonların üzerine avokado dilimlerini yerleştirin. Hazırladığınız nigiriyi, dağılmaması için, ince bir şerit nori ile sarın.
04 Sos için, Toz vasabiyi suyla karıştırarak hamur haline getirin.
05 Suşiyi yanında zencefil turşusu, hamur halindeki vasabi ve minik bir kap içinde soya sosu ile servis edin. Suşi, yanında servis edilen vasabinin soya sosunda eritilmesi ile elde edilen karışıma batırılarak yenir. Maki suşilerin çubuk yardımıyla, nigirilerin ise elle yenmesi tavsiye edilir. Nigirilerin sadece etli tarafı soya soslu karışıma batırılır, böylece nigirinin altındaki pilavın dağılarak sosun içine düşmesi engellenmiş olur. Bir suşi tipinden başka bir suşi tipine geçilirken arada zencefil turşusu yenerek ağız tazelenir ve tatların birbirine karışması engellenir.

  • Büyük marketlerde bulabilirsiniz.
    ** Çiğ olarak servis edildiğinden çok taze olmasına dikkat edin.
    *** Malzeme olarak, 6 parça surimi maki için 1 parça surimi, 6 parça sake (somon) maki için, yarım cm kalınlığında kesilmiş somon fıleto şeritleri, 6 parça kappa (salatalık) maki için, salatalığın dış kısımlarını kullanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir