Bayan Arkadas BulŞehir Şehir Bayan ArkadasTürkiyeden Bayan Arkadaş

Van Dini Arkadaşlık Siteleri

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Van Dini Arkadaşlık Siteleri

İslami ve Van Dini Arkadaşlık platformu olarak sizlere yazılı bir şekil de mobil cep destekli bedava İslami dini muhabbet kanallarımız da sizlere keyifli ve güzel muhabbetler sunmaktayız.

Her işin başıdır bismillahirrahmanirrahim Adım Mehpare 32 yaşındayım Van da yaşıyorum. Müslüman bir kalp dürüst sadık güvenilir babacan gibi Bi insan olmalıdır. İyilik yapmaktan asla vazgeçme eli kötülükten uzak durmalıdır. Rabbim hayırlısını nasip etsin. ÇOK NETİM VE KARARLIYIM. Hayatımı sakinlik ve dinginlik içerisinde devam ettiren her zaman sevginin gücüne inanarak yaşayan iyimser bir insan oldum..Ve onun hayatıma girebilmesi için sevginin gücüne inanması gerek.

Van Dini Arkadaşlık Siteleri
Van Dini Arkadaşlık Siteleri, Van Dini Arkadaşlık, Van, Dini Arkadaşlık

Üyelik Bilgileri
Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş
Mesleği Ev Kadını
Ülke Türkiye
Şehir Van
İlçe Merkez
Genel Bilgiler
Boyu 1.72 cm
Kilosu 62 kg
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lisans
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Oğlak

 

Van Dini Arkadaşlık Siteleri

İslami ve Van Dini Arkadaşlık platformu olarak sizlere yazılı bir şekil de mobil cep destekli bedava İslami dini muhabbet kanallarımız da sizlere keyifli ve güzel muhabbetler sunmaktayız.

 

Van İslami chat odaları içerisinden dinimize uygun olarak yapılan sohbetlerin genel adı olarak bilinir. Daha detaycı bir yaklaşımla bakacak olursak Van İslami Arkadaşlık siteleri dendiğinde internet ortamında çeşitli ülke ya da şehirlerden ortak kullanım alanına girilerek paylaşılan bilgi ve deneyimler dememiz mümkündür. Farklı sebep ve engellerden ötürü bir araya gelme imkânı bulamayan din kardeşlerimizi odak noktada birleştirme amaçlı yayın yapan sohbet sitemiz ile bu imkân artık hayat bulmaktadır. Hepimizi yakından ilgilendiren dini konularda Van İslami Arkadaşlıklar ederek bildiklerimizi başkalarına aktararak aynı zamanda bilginin zenginleşmesini sağlamış olmaktayız. Bu pencereden baktığımız zaman bazı dezavantajların olduğunu söylemek gerekir. Bu sohbet odaları içerisine karışıp farklı arayışlar ve emeller için gayret gösteren katılımcılarımız olmakta. Biz yönetim olarak bu tür olayların önüne geçmek için gerekli gayreti göstermekteyiz.

 

Girmek istediğiniz odayı seçiniz;

 

Sevgili arkadaşlar, yukarıda söz etmiş olduğumuz durumlardan lütfen kendinizi saklayınız. Bildiğiniz üzere yapılan hiçbir zaman gizli kalmamakla birlikte attığımız her adımın hesabını vermekle sorumluyuz. Farklı arayışlar ve gayeler uğruna Van İslami Arkadaşlık sitesini kirletmeye kimsenin hakkı bulunmamaktadır. Özel pencerelerde yapılan sohbetlere hiçbir şekilde müdahale etmiyoruz fakat bazı argo içeren kelimelerin kullanımı yasaktır. Bu yasak kelimeleri ısrarla kullanan kardeşlerimizi siteden uzaklaştırmak zorunda kalıyoruz. Lütfen kendinizi böyle küçük durumlara düşürmeyin, bilmenizi isteriz ki hepimizin anası ve kız kardeşi vardır ya da olabilir!

 

Bu güzel başlığımızın satırlarına devam ederken herkesin iyi birer insan, topluma faydalı güzel bir mümin olmasını en içten dileklerimizle arzuluyoruz. Bu yoldan biz site yönetimi olarak üzerimize düşen her ne varsa severek yapmaya hazırız. Sizlerden gelen dini sorular, eleştiriler ve öneriler bizlerin her daim hafızasında yer edinmektedir. Bayan kullanıcılarımız bir takım şikayetleri üzerine bazı önlemler alarak çeşitli katılımcıları sıkı takibe almış bulunuyoruz. Yapılan çirkin saldırılar ve ya şahsa karşı olumsuz davranışlarda herkesin IP adresleri kayıt altına alınıp herhangi bir dava durumunda resmi kurumlara iletilir.

 

Van Dini Arkadaşlık

 

Yüz binlerce Van Dini Arkadaşlık Siteleri şuanda aktif durumda ve çoğunun kullanıcı potansiyeli yok denecek kadar az veya hakikaten yoktur. Van Dini Arkadaşlık kelimesinde yapılan yıllık aramalara göz attığımızda her geçen yıl gerçekleşen düşüşlerin bahsi geçen kalitesiz kuruluşlar olduğu hepimizin ortak noktasıdır. Chat sohbet ve Van Dini Arkadaşlık siteleri ile bu kısır döngünün önüne geçmek ve sektörün lider İslami chat odası olarak nur chat bu işe sonunda el atma kararı aldık.

 

Alışıla gelmiş ve tekdüzen partilere benzettiğimiz bazı haksız rekabetle zirvede olan dini çet sitelerinden artık tüm kullanıcılarımız sıkılmış durumda. Hem onların hem de bizim daha seviyeli ve kalite kokan sohbet odalarına girmek hakkımız ve bunu sonuna kadar savunup, ilelebet yaşatacağımızdan kimsenin zerre tanesi kadar kuşkusu olmasın! Sohbet sitelerinde günde ortalama olarak 300 ile 350 arasında çevrimiçi Van İslami Arkadaşlık kullanıcısı bulunmakta.

 

Van Dini Arkadaşlıklar dinimizi sanal ortama taşıyarak tüm dünya üzerindeki Müslüman kitleyi aynı çatı altında toplamayı hedefleyen, bu kitle ile belirli günler ve haftalarda Van Dini Arkadaşlıkların yapıldığı ve çeşitli İslam âlimlerinin hayatlarının paylaşıldığı sohbet sitelerine verilen isimdir. 2015 yılının son çeyreğinde gerçek anlamda bu hizmeti veren ve hiçbir kar amacına yönelik olmayan tek bir site kalmıştır. Diğer sitelerin farklı amaçlara ve oluşumlara dinimizi peşkeş çekmiş olması içimizi burkmadı değil açıkçası. Türkiye’nin en iyi İslami ve Van Dini Arkadaşlık Siteleri sitemize sizleri de paylaşım yapmak için global muhabbet odalarımıza bekliyoruz.

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
mertemre 0546 578 18 22

utangac ..gizliliğe önem veren HER YAŞTAN kızlar Aradıgınız gizlilik içerisinde güzel sıcak bir söhbet güveniir sırdaş döst arkadaş ise döğru yerdesiniz ben Mert İstanbul- Üsküdar Beykoz Ümraniye Kadıköy Maltepe Pendik ve Sarıyer civarı HER YAŞTAN KIZLAR ARAYABİLİR  sohbetimin güzel oldugu söylenir arayışım asla cinsellik degil gizliliğe önem veren YAŞ BOY TAKINTISI OLMAYAN HER YAŞTAN kızlar arayabilir (195 boy-89kğ uzun boylu olgun Güvenilir bekar erkegim  istanbul dışındakiler ve EVLİLER lütfen aramasın  Lütfen okumadan aramayın 0 5 4 6 5 7 8 1 8 2 2 özele açıktır… 

Tekin

Hollanda dadan slm sızınle tsnısıp yuva kurmak amacım tsk su an ızıne geldım üste ımelim tel oh_olsun@hotmail.com 05076138522

Serkan

Ben Serkan ciddi bir bayanla tanışmak istiyorum 32 yaşındayım bekarım WhatsApp numaram bu sıfır beşyüz otuz dört sekiz yüz elli elli bir altmış üç 05348505163

3
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x