Erkek Arkadaş ilanları

Yalansız,dolansiz bir evlilik

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

İsmim İbrahim Yaşım 30 Antalyaliyim Daha önce bir evlilik yaptım ayrıldım, çocuğum yok alkol ve sigara kullanmiyorum çocuğum yok kurumsal bir turizm firmasında kadrolu olarak çalışıyorum. Yalansız içinde Allah korkusu olan bir kadın ile ciddi bir yola adım atmak istiyorum.

Facebook profilim: https://www.facebook.com/ibrahim.bayram.980315

Yalansız,dolansiz bir evlilik
Yalansız,dolansiz bir evlilikYalansız,dolansiz bir evlilik
Seviyeli, Ciddi Sohbet Sitesi SohbetBe

 

Temelini sağlam atın. Evlenmek sağlam temellerde yuva kurmak da ilk önce sohbet-den geçer neden biliyor musunuz? çünkü iki insan sohbet ederek bir birini anlar. kafası uyuşuyor-mu birbiriyle yoksa zıt anlamda mı iki-Side bunu konuşarak sohbet ederek anlayabilir arkadaşlar sohbet etmeden bir birinizi tanıyamazsınız eee tanıyamayınca ne olur evlenirsin onun fikri sana terstir senin fikrin ona terstir ne olur evde tartışmalar başlar yok sen haklısın yok ben haklıyım bu kavgalar evdeki çocuklarınıza yansır ve o yavrucakların da psikolojisi bozulur. ilerde anne babayı yani sizleri örnek alır bu sebepten arkadaşlar çok dikkatli duyarlı olmamız şart hayatımızın düzenli gitmesi için düzenimizin bozulmaması için mutlu bir yuva kurmamız için önce sohbet derim ben. baya uzun bir müddet sohbetle tanıyın bir birinizi. ki ilerde ne siz ne aileniz ne yavrularınız bu sıkıntıyı yaşamasın. sohbet yazdıklarımızda da çok önemli şöyle bir huzur evlerine gidelim o tonton dedeler tonton nineler o kadar sıkılmışlar ki bir ses bir nefes istiyorlar sohbet etmek için yol gözlüyorlar bir gidin sohbet edin dertlerini dinleyin neşelerini paylaşın üzüntülerini paylaşın. sohbet edin kısacası arkadaşlar bakın ne-kadar mutlu olacaklar. bunları anlatmamın tek sebebi arkadaşlar sohbetin hayatımızda ne kadar çok önemi olduğunu sizlere duyurtmaktı inşa başarmışımdır. sohbetin tadı tuzu SohbetBe’de

Sohbet etmek insanların ihtiyaç duyduğu ve sürekli yapmak istediği bir durumdur.

 

Hiç bir insan yalnız kalamaz ve illa ki güvendiği ve sevdiği insanlarla dertlerini ve sevinçlerini paylaşmak ister.

 

İşte tam da biz bunun için varız SohbetBe ailesi sizin için var.

 

Sohbet edebileceğiniz ve aynı zamanda eğlenebileceğiniz bir sohbet platformu sizin için daima gelişerek ilerleme yolumuza devam etmekteyiz.

 

Oyun kanallarımızın rekabet yarışında güzel vakit harcayabileceğiniz bu ortamda Sohbetbe Fm ile müziğin tadına doyamamaksınız.

 

Ve sizler için tasarladığımız SohbetBe mırc ile sohbet ederken kullanabileceğiniz farklı ve eğlenceli bir mırc düzenledik.

 

Unutmayın ki; Sohbet seçtiğiniz insanla güzelleşir.

 

Hemen SohbetBe.Net’e gelin ve sohbete başlayın

 

Ciddi sohbetin farkına vardığınızda kopamayacaksınız.

 

Yapmanız gereken sadece bir kez tıklamak ve nickinizi girerek sohbete başlamak olacaktır.

 

Herkese şimdiden hoş seviyeli sohbetler diliyorum…

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x