Erkek Arkadaş ilanları

Yalnız genç ruh ikizini arıyor

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Merhabalar, ben Cenk atar 24 yaşında üniversite öğrencisi bir gencim. 180 boyunda ve 85 kiloyum. Aklı başında sadık bir kadın aramaktayım yaşın herhangi bir önemi yok önemli olan kafa yapısı olarak olgun olması. Almanya nrw tercihimdir ama tabi zorunlu bir kriter değil. Yazmanızı bekliyor olacağım ..
Whatsapp: 00491776243768

 

Yalnız genç ruh ikizini arıyor
Yalnız genç ruh ikizini arıyor[ Hakkari sohbet sitesi ] merhaba Kendine güvenen bir beyle tanısmak istiyorum.. Ben Cansın 24 yaşındayım Hakkariliyim. zaman benim icin cok kıymetlidir ve bu yüzden ciddi düsünen es adayları mesaj yazarsa sevinirim (: mutluluk arıyorum kendini geliştirmiş,çağdaş,moderen,yanıma yakışan beni sevebilen bir eş istiyorum.seven ve guvenebileceğim birini arıyorum. Yalan kesinlikle olmasın dürüst ve güvenli ailesiyle ilişkisi ii olsun ama kesinlikle yalan olmasın dürüst olsun yeter bana.

Hakkari Sohbet, Hakkari Sohbet Siteleri, Hakkari Sohbet Sitesi, Hakkari, Hakkari sohbet odası

Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş
Mesleği Diğer
Ülke Türkiye
Şehir Hakkari
İlçe Merkez
Genel Bilgiler
Boyu 1.65 cm
Kilosu 58 kg
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Kahve
Saç Rengi Siyah
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lise
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Çalışma Şekli Çalışmıyorum
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Çocuk İsteği İstiyorum
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Yengeç
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Açık Görüşlü, Ailesine Düşkün, Arkadaş Canlısı, Ciddi, Dindar, Eğlenceli, İyimser, Kıskanç, Sempatik, Sorumluluk Sahibi
İlgi Alanları Alışveriş, Bilgisayar/İnternet, Ev İşleri, Kitap Okumak, Müzik, Tv, Yemek Pişirmek
Okuduğu Kitap Türleri Kişisel Gelişim, Psikoloji
Sevdiği Müzik Türleri Özgün Müzik, Türk Halk Müziği, Türkçe Pop
Konuştuğu Diller Türkçe
Kuran-ı Kerim Okumayı bilmiyorum ama öğrenmek istiyorum
Namaz Kılıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacca gitmedim
Mezhebi Şafii
Cemaat Hiç bir cemaate bağlı değilim

 

Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
30-36
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Kahve
Saç Rengi Siyah
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu İlköğretim, Lise, Lisans, Farketmez
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Çocuğu Olmasın
Sigara Kullanmasın
Alkol Kesinlikle Almasın
Evleneceği Kişide Aradığı Özellikler Saygı, Sevgi, Sadakat, Güven, Hoşgörü, Eğitim, İyi Vakit Geçirme
Evleneceği Kişinin Memleketinde Yaşamayı Tercih Ediyor mu? Olabilir
Namaz Kılsın
Mezhebi Hanefi, Şafii

 

Hakkari sohbet
Hakkari Sohbet Chat Odaları Hakkari Chat Odaları olarak Hakkarililere özel sohbet edebileceği bir ortamı kurduk seviyeli arkadaşların bir arada bulunduğu eğlenceli olan sitelerimizde tüm Dünyadan katılımları olan bay ve bayan kullanıcılarımıza anlık ve aktüel bir halde en iyi ve en tarafsız kaliteli hizmetler veren sitedir.

Türkiye,nin her yerinden ziyaretçileri olan sohbet odalarımız arkadaşlık,dostluk ortamı ile birlikte sınırsız radyo yayınları online dj leri ile müzik ziyafeti vermektedir ayrıca çeşitli yarışma alanları olan oyun odalarımız sınırsız kullanımları ile sizler için hazırlanıp hizmetlerinize sunulmuştur.Sohbet siteleri arasında kalitemiz ile gündeme gelen sitemizin sunmuş olduğu imkanlardan faydalanmak istiyorsanız

Hemen sizlerde sitelerimize hoş bir rumuz alarak giriş yapa bilirsiniz web sohbet mobil sohbet hizmetlerimizin bulunduğu girişlerimiz İnternet,in bulunduğu tüm cihazlarınız dan katılarak hoş zamanlar geçire bilirsiniz.Kim olur iseniz olun ve nerede olur iseniz olun kimlik veya mesafelerin sorun edilmediği sitelerimizde insan ayırımı yapılmadan saygısıyla gelen herkese kucak açılmaktadır.

Tüm Dünya genelindeki yaşayan dostlar Birevlilik.Com ile Hakkari sohbet Chat Odaları sizleri aramızda görme umudu ile davet eder hoş sohbetler diler.

Hakkari Sohbet Odaları:

100 yıllara dayanan geleneği ve kültürü ile Hakkari ilimiz ülkemizin değerli illerinden biridir. Zap suyu, derin vadileri, yaylaları, çiçekleri, tarihin yıkılmayan adresi olan Hakkari ilimiz, 1926 yılında il olma ünvanına hak kazanmıştır.

İran ve Irak ülkelerine komşu olması nedeni ile, bu bölgelerde yapılan çatışmalar ve savaşlarda Hakkari ilimiz adını sıkça televizyonlarda duyurmaktadır. Terör yuvası olan sınırlarda çatışmalar yıllar boyu sürmekte olup, 2020 yılında da hayla bu çatışmalar aralıksız devam etmektedir. Bu ilimiz üzerinde bulunan dağlardaki sınırlardan aşmaya çalışıp ülkemize girmeye çalışan Teröristler tarafından yapılan eylemler ile adını sıklıkla andırmaktadır.

İlimiz geçimini tarımdan sağlamaktadır. Bunun yanında hayvancılık da ilimizde geçim kaynağı olarak bilinmektedir. Nüfusu çok büyük olmasa bile bu ilimizin de yöresel zenginlikleri bulunmaktadır.

Arıcılık da bu ilimizde yapılmakta olup bal üretimi Hakkari ilinde iyi konumda olup, 4 mevsimi birden yaşayan ilimiz, sakin bir ortama sahiptir. Kuzu kıpma şenliği, Koç katımı şenliği de bu ilimizde yöresel şenlik olarak anılmakta olup, her yıl yapılmakta olup, sofraları şenlendirmektedir.

 

Koyun yünlerinden tasarlanan kilimlerde dünyaca ün salmış bir özelliktir. Kilimler işlemeleri özel olarak desenlerle süslenip ayrı bir güzellik katmaktadır kültürel mirasına.

Hakkari ili içerisinde bulunan kullanıcıların tanışıp arkadaş olma sohbet edebilme chat yapabilme özelliklerine sahip olmaları için sohbet sitemiz içerisinde sohbet kanalları bulunmaktadır. Ülkemizin tüm bölgelerinden katılımlar sitemize olmakta olup, sizlerde üyeliksiz ve ücretsiz sizlere sağlanan bu hizmetten faydalanmak isterseniz sohbet girişi bölümüne tıklayıp rumuz belirleyerek sohbet ağına anında katılabilirsiniz.

Hakkari İlimiz
Hakkari İlimiz Hakkari Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan il. Van, Mardin, Siirt, Irak ve İran sınırları ile komşu olan Hakkâri çok engebeli bir arâzi üzerindedir. Güneydoğunun sarp ucudur. Türkiye’nin güneydoğu köşesinde derin ve uzun Zap Vadisinin güney yamacına kurulu, dört bir yanı dağlarla çevrili

Hakkari Anadolu, Mezopotamya ve İran üçgeninde yer alan coğrafi konumuyla birçok topluluğun ilgisini çekmiş ve birçok millete vatan olmuştur. İlin tarihi Paleolitik Çağ’dan başlamaktadır. İl sınırları içinde çeşitli yerlerde bulunan kaya resimleri Neolitik Çağa tarihselleşmektedir.

Hakkari yöresinin genel olarak iklim özelliklerine bakıldığında, Doğu Anadolu’nun şiddetli karasal ikliminin bütün bileşenlerinin görüldüğü bir yöre olduğu ve bu bileşenlerin iklim elemanlarına yansıdığı görülmektedir. Bölgenin doğusuna ve kuzeydoğusuna doğru gidildikçe karasallığın şiddeti artmasına karşılık, güneydoğusuna gidildiğinde bu etki özellikle de alçak kesimlerde tedrici olarak azalmaktadır. Bölgenin denizlerden uzaklaşması, yükseltisinin artması ve bunun yanında yaz ve kış devrelerinde farklı hava kütlelerinin tesiri altında kalması dolayısıyla kışların çok uzun şiddetli ve karlı, yaz mevsiminin ise çok kısa ve oldukça sıcak geçmesine neden olmaktadır.

sohbet,chat,sohbet odaları,türkiye sohbet,sohbet siteleri,sohbet chat,sohbet kanalları,sohbet salonları.

 

Etiketler: Chat, Hakkari sohbet, sohbet, Sohbet Chat, sohbet kanalları, sohbet odaları, sohbet salonları., sohbet siteleri, Türkiye Sohbet

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Jina

Merhaba, Benim adım Jina Kunbal, Güney Koreliyim, sizinle burada tanıştığıma çok memnun oldum, lütfen daha fazla tartışma için doğrudan e-postamı yanıtlayın. eposta adresim; jinakunbal@hotmail.com

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x