Bayan Arkadas BulBayan arkadas ilanlarıYabancı Bayan Arkadas AraYabancı Bayanlar

Yaşlı ve zengin sevgili arıyorum

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Adım Alisya kavak azeriyi bayanım. Sadece sanal olarak görüşebilecegim bir Yaşlı ve zengin sevgili arıyorum arıyorum. Görüntülü görüşme video fotoğraf vs Paparadan ödeme alıyorum.

Instagram: Alisyawq22

Yaşlı ve zengin sevgili arıyorum
Yaşlı ve zengin sevgili arıyorum


Kral arkadaş, sanal dünyayı ayaklarınıza getiriyor. İnsan hayatının vazgeçilmez özelliklerinden biri olan arkadaş etmek, konuşmak artık daha yaygın olarak sanal alem denilen arkadaş siteleri ile kolaylaşmıştır.

 

Bay ve bayan kullanıcıların daha çok zaman geçirmek adına tercih ettikleri arkadaş siteleri, yeni arkadaşlıklar, kalıcı dostluklara da ev sahipliği etmektedir.

Yeni kişilerle tanışmak, sosyalleşmek için kullanılan arkadaş siteleri, günümüzde yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Cazip gelen özelliklerden bir tanesi sadece mesajlaşarak kişilerle iletişim kurmak olsa gerek. Nedeni ise sanal alem de takılan kullanıcıların %80`i reel yaşantısında sosyalleşmekten kaçınan, içine kapanık bireyler olması nedeni ile sanal arkadaş ortamlarında daha fazla öz güven sahibi oldukları bilinmektedir.

 

Arkadaş siteleri, tercih meselesi ve eğlenceli gelen ortamlar göz önünde bulundurularak giriş yapan kullanıcıların alışkanlığı olmuştur. Arkadaş sitelerinde zamanın daha keyifli geçmesine neden olabilecek bazı alternatiflerde sunulmuştur.

 

Arkadaş siteleri ve işlevleri şu şekildedir;

 

#Arkadaş Global arkadaş sitesidir, toplu olarak konuşulan en popüler olan sitedir.

#Radyo Radyo yayıncıları ile oluşturulmuş yönetim kadrosu, 7/24 canlı müzik ve istekleriniz doğrultusunda katılım sağlayabilirsiniz.

#Oyun, #Kelime, #Yarışma Oyun siteleri olarak çeşitli sorular ile en hızlı cevap verenlerin puan toplayarak yarışmalarına imkan sağlar.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x