Sanal Yaşlı ve zengin sevgili arıyorum

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Merhaba ben Nilsu 21 yaşında 169 boyunda 53 kilo bir öğrenciyim sanalda sınırsız birşeyler yaşayabileceğim bana maddi anlamda acil olarak destek olabilecek birini arıyorum çünkü üniversite masrafları zorluyor. Ama tek gün takılıp kaybolacaklar yazmasın lütfen eğer ciddi değilseniz de yazmayın mail adresim

n.konak19@gmail.com

Instagram:_nilsukonak

Sanal Yaşlı ve zengin sevgili arıyorum
Sanal Yaşlı ve zengin sevgili arıyorum


Merhaba. Bir çok evlilik kategorilerinde farklı niyetlerle girip evlilik imkanı yakalamaya çalışan, ve bunu tamamıyla bilinç içerisinde tutan kişilerle evlilik ettiğinizi unutmamalısınız. Biz bu konuyu ele alarak ayrım yapmadan, kişilerin bilgilerine saygı göstererek bir sınıflandırma koyduk. yetişkin evlilik ile normal evlilik kriterini farklı kılmak adına yetişkin evlilik kategorilerini aktif ettik.

 

Pekala yetişkin evlilik nedir?

 

Hayırlı Evlilik tamamıyla yaş olarak ve bünye olarak kafa hücrelerinin olgunlaşmış ve saygı sevgi çerçevesinde evliliği tamamlayan bireylerdir. günümüz de bir çok coomeet evlilik ederken, bir çokta yetişkin insanlar bireyler olarak da evlilik ediyorlar. Bunları ayırt etmek istisna olmadan zordur. Ama bizim belirlediğimiz kriterler içerisinde evliliğe dahil olan insanların nereden, nasıl olduğunu bileceğiz. Yani yetişkin evlilik sayfasından bağlananı, Ankara evlilik kategorisinden geleni gibi.

 

Şimdi güzel bir evliliği yetişkin insanlarla bulmak ve bunu gerçekleştirmek istiyorsanız evlilik kategorileri bağlanmanız yeterli olacaktır.

Abone ol
Bildir
guest
6 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Hasan

Merhaba ben Hasan fransada yaşıyorum seninle tanışmak isterim telefon numaram 00337 67 25 90 81 wassaptan ulasabilirsin bana telefon wtmeni bekliyecem

Serkan

Selam sana her konuda yardmcı olurum okulunu okuman icin ne gerekiyor ise

lazrail

merhabalar tanışmak isterim

Omer

553 069 8016

Omer

Selam

Omer

553 069 8016

6
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x