Hatay Sohbet

Ben Ezgi Hatayda Yaşıyorum.43 yaşındayım. “Dünyanın ne kadar süreceğini bilmiyorum ama eminim belli bir süre orada olacağım! Sonunda seninle kalbimi ısıtmak ve daha iyi, daha mutlu bir yolculuğa katılmak için buluşup buluşmayacağımı bilmiyorum. Ancak, kesinlikle sizi aramayı bırakamayacağımdan eminim… Yarın ve yarın ertesi gün benim için hayatın ne tuttuğunu bilmiyorum, ama sadece her gün yaşlanabileceğimi ve kendimi daha güvende hissettiğimi biliyorum seninle yaşlan. Günleri hatırlayacak ve birlikte büyüyecek biri.
Şüphe vardı: Geçerken, tüm profiller aynı olma hikayesini tekrarlar. Herkes ne kadar iyi, ne kadar havalı olduklarını söylemek için haykırıyor. Ama sen ne kadar gerçeksin? Yalanlardan bıktım; sahte … gerçek birini istiyorum! “En iyi arkadaşımın” hayatımı onunla paylaşmasını istiyorum; Sanırım bu her şeyi söylüyor! Belki de doğru zamanla, doğru yerle, doğru insanla ilgili … online randevu iyi olabilir mi? Göreceğiz 🙂 ”İlgileniyorsanız merhaba deyin ve sohbet edelim.

hatay bayan arkadaş, hatay arkadaş, hatay bay arkadaş

Hatay söyleşi eğlence ağı yeniliklerle ve sürprizler dolu eşsiz yansız varlıklı içerikli sohbet odası dünyanın her neresinde olursanız olun bağlana bileceğiniz ve yeni arkadaşlar edinerek güzel bir söyleşi odası niçin Hatay söyleşi odası çünkü Hatay’da bir çok kültürde medeniyete insanların var olduğunu biliyoruz ve bizim sohbet platformu tüm topluma tüm kesime hitap ediyor onun için Hatay chat odalarını sizler için açtık sizler için tüm dilleri özgürce konuşun diye yasal zemine getirdik hiç bir dilde kısıtlama yok yazı söyleşi ağımızda oyun oynaya bilir yarışmalara katıla bilirsiniz ve yazma ön görünüzü geliştire bilirsiniz.

hatay bayan arkadaş, hatay arkadaş, hatay bay arkadaş

Antakya sohbet odaları
Türkiye ve Avrupa da yaşayan tüm yurttaşlarımız Hataylı Antakyalı olmadan giriş sağlayabileceği bu söyleşi odalarına katıla bilir. Yeni bir mekan yeni insanlar çevrim içi bula bileceğiniz sayısız insan arkadaş arayanlar için en güzel ortam bu sohbet odası bolca sohbet bol gülmece eğlence tek bir odada ister oyun oyna ister söyleşi yap bir çok aktivite sizlere sunuyoruz. Akıllı cihazlar ilede hatay ve antakya odalarına hızlı giriş yapabilirsiniz.

2 thoughts on “Hatay Sohbet

  • Eylül 12, 2020 tarihinde, saat 6:51 am
    Permalink

    İstanbul-Anadolu yakası 195Boy 88 kğ elagöz olgun bekar erkegim yaş-boy takıntım YOKTUR takıntıları olmayan tercihen zayıf kız arıyorum arayın şartlarınızı konuşalım güvenirseniz görüşürüz ASLA PİŞMAN olmazsınız 05465781822 özele açıktır mail ve skypyem mertemrekaptan1907@hotmail.com

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir